ZESPÓŁ STILLINGA TÜRKA DUANA co to jest
Leczenie Zespół Stillinga-Türka-Duana u okulisty. Czym jest: opierające na ograniczeniu (albo braku.

Czy przydatne?

Definicja Zespół Stillinga-Türka-Duana

Co to jest ZESPÓŁ STILLINGA-TÜRKA-DUANA: (zespół STD, zespół retrakcyjny) - wrodzone zaburzenie opierające na ograniczeniu (albo braku) odwodzenia (ruchu oka na zewnątrz). Leczenie operacyjne minimalizuje towarzyszący zez albo wyrównawcze ustawienie głowy lecz nie jest w stanie przywrócić ruchu odwodzenia

Co znaczy Zez Pionowy:
Porównanie zez, gdzie dotknięte oko ‘’ucieka’’ do góry albo dołu. Najczęstszą powodem jest zez skośny będący efektem niedoczynności mięśnia skośnego górnego i/albo nadczynności mięśnia skośnego dolnego zespół stillinga-türka-duana co znaczy.
Krzyżówka Leniwe Oko:
Dlaczego niedowidzenie) - obniżenie ostrości widzenia mimo optymalnej korekcji optycznej i braku zmian organicznych w oku. Jest efektem ‘’niewłączenia oka’’ w mechanizm widzenia. Powodem jest zazwyczaj zez zespół stillinga-türka-duana krzyżówka.
Co to jest Zez Rozbieżny:
Jak lepiej exotropia, strabismus divergens) – nierównoległe ustawienie gałek ocznych kiedy jedno oko ‘’ucieka na zewnątrz’’ zespół stillinga-türka-duana co to jest.
Słownik Zespół Browna:
Kiedy ruchomości gałki ocznej opierające na ograniczeniu ruchu oka w przywiedzeniu ku górze. Niekiedy kwalifikuje się do operacji jednakże obecnie uważane jest, iż może samoistnie zmniejszać się z czasem zespół stillinga-türka-duana słownik.
Czym jest Porażenie Nerwu Szóstego:
Od czego zależy odwodzącego) porażenie nerwu czaszkowego unerwiającego miesień prosty boczny. Z powodu stwierdza się zeza zbieżnego i ograniczenie odwodzenia zespół stillinga-türka-duana czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: