ATTACHE co to jest
Co to jest ATTACHE. Definicja przymocować) - członek personelu dyplomatycznego zajmujący się.

Czy przydatne?

Co to jest attache

Definicja ATTACHE: attache (z franc. attacher - przymocować) - członek personelu dyplomatycznego zajmujący się ustaloną dziedziną kontaktów pomiędzy krajami, na przykład sprawami wojskowymi (attache wojskowy), handlowymi (attache handlowy). Zwykle w hierarchii personelu dyplomatycznego attache jest usytuowany poniżej radcy i sekretarza
Co to jest Agrement:
Porównanie zezwolenie) - akceptacja, zwykle poufna, poprzez kraj przyjmujące kandydata na przedstawiciela dyplomatycznego państwa wysyłającego. Po uzyskaniu agrement kandydat otrzymuje od głowy państwa attache co to jest.
Definicja Achille Lauro:
Dlaczego włoski statek wycieczkowy, zwodowany w 1947 roku, porwany 7 października 1985 roku u wybrzeży Egiptu poprzez 4 terrorystów z Frontu Wyzwolenia Palestyny, domagających się zwolnienia 50 palestyńskich attache definicja.
Co znaczy Arabska Inicjatywa Pokojowa:
Jak lepiej pokojowa (z angielskiego: Arab peace initiative) - inicjatywa pokojowa świata arabskiego wobec Izraela opracowana poprzez saudyjskiego księcia Abdullaha i po raz pierwszy przedstawiona światu w attache co znaczy.
Słownik Abu Sayyaf:
Kiedy al-Harakat al-Islamiyya)- ekstremistyczne ugrupowanie islamskie działające w południowych Filipinach, dążące do ustanowienia niepodległego państwa islamskiego na zamieszkałych poprzez muzułmanów attache słownik.
Znaczenie Agresja:
Od czego zależy łaciny aggressio- napaść)- zbrojna napaść jednego bądź kilku krajów na inne, zakazana poprzez współczesne prawo międzynarodowe. W umowie międzynarodowej definicja to pojawiło się w 1919 roku w Pakcie attache znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest attache znaczenie w Słownik A .