ETIOLOGIA co to jest
Definicja etiologia znaczy: Powody i geneza dolegliwości, ogół czynników powodujących zachorowanie.

Czy przydatne?

Co to znaczy etiologia

Co to jest ETIOLOGIA Powody i geneza dolegliwości, ogół czynników powodujących zachorowanie.
Przyg.: Wojciech Imielski
Ekstazy:
slangowe: exc, cadillac, E, śnieżna kula. Została uzyskana z gałki muszkatołowej w 1914 r. Pod względem chemicznym jest analogiem amfetaminy - należy do ekipy amfetamin metylowych (inny narkotyk z etiologia co to jest.
Eustres:
mobilizujący i motywujący do działania. Pozytywny aspekt stresu. Przyjmuje się, iż ten rodzaj stresu jest konieczny dla wielu form ludzkiej aktywności, gdyż mobilizuje człowieka do realizacji różnych etiologia definicja.
Ekstrawersja:
osobowości polegająca na poszukiwaniu przeżyć o charakterze społecznym, wynikająca z potrzeby stymulowania się bodźcami społecznymi. Na poziomie zachowania znaczy otwartość na ludzi, chętne etiologia co znaczy.
Epizod Choroby:
względnie krótkotrwały rzut dolegliwości, np. psychozy, po którym następuje remisja. Epizod chorobowy może być jedynym pośrodku życia i nigdy się nie powtórzyć, jednak z praktycznego punktu widzenia etiologia słownik.
Emocje:
poprzez człowieka mogą cechować się ustalonym nasileniem i znakiem. Symbol emocji pozwala kwalifikować je w dwie kluczowe ekipy: emocje niekorzystne na przykład złość, rozpacz, rozczarowanie i emocje etiologia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest etiologia znaczenie w Słownik E .