TRZYMAĆ NERWY WODZY co to jest
Definicja TRZYMAĆ NERWY NA WODZY. Słownik starać się nie denerwować, nie okazywać emocji: Dyskusja.

Czy przydatne?

Definicja trzymać nerwy na wodzy

Co to jest TRZYMAĆ NERWY NA WODZY: starać się nie denerwować, nie okazywać emocji: Dyskusja na zebraniu związkowym była bardzo burzliwa, przewodniczący musiał trzymać nerwy na wodzy, aby zapanować nad sytuacją

Co znaczy Targ W Targ:
Porównanie dojść do porozumienia po wzajemnych ustępstwach: Handlarz nie chciał więcej obniżyć ceny, lecz nareszcie - targ w targ - sprzedał zwierzę za dwa tysiące trzymać nerwy na wodzy co znaczy.
Krzyżówka Tam, Gdzie Król Piechotą Chodzi:
Dlaczego o ubikacji: Idę tam, gdzie władca piechotą chodzi trzymać nerwy na wodzy krzyżówka.
Co to jest Tylko Tego Brakuje (Do Szczęścia):
Jak lepiej reakcja na coś nieprzyjemnego, niekorzystnego, co pogarsza czyjąś i tak niezbyt niezłą sytuację: Cały tydzień ziąb i deszcz. Tylko tego brakuje, żebym zachorował trzymać nerwy na wodzy co to jest.
Słownik Trzepać Językiem:
Kiedy mówić wiele i byle co: Każdego dnia trzepie językiem od rana do wieczora, a skutek jest taki, iż ani mąż, ani dzieci już nie słuchają tego, co mówi trzymać nerwy na wodzy słownik.
Czym jest Trafić Na Podatny Grunt:
Od czego zależy trafić na odpowiednie warunki do czegoś, zyskać czyjąś przychylność w jakiejś sprawie: Sekty najchętniej działają pośród młodzieży, ponieważ w tym wieku wszelakie nowe idee trafiają na podatny grunt trzymać nerwy na wodzy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać nerwy na wodzy znaczenie w Znaczenie zwrotu T .