ZAPŁACIĆ ZŁAMANEGO GROSZA co to jest
Definicja NIE DAĆ [ZAPŁACIĆ I IN.] (ZŁAMANEGO) GROSZA [CENTA. Słownik nie zapłacić nic, nie dać.

Czy przydatne?

Definicja nie dać [zapłacić i in.] (złamanego) grosza [centa

Co to jest NIE DAĆ [ZAPŁACIĆ I IN.] (ZŁAMANEGO) GROSZA [CENTA: nie zapłacić nic, nie dać jakichkolwiek pieniędzy: Tata dziecka nie dawał złamanego grosza na jego utrzymanie, a teraz żąda prawa do spotkań z nim

Co znaczy Na Krechę [Kreskę, Zeszyt] (Pot.):
Porównanie nie płacąc w tym momencie, na kredyt: Przewarzająca część mieszkańców wsi nie ma pracy, dlatego już od połowy miesiąca błagają sklepikarza, aby sprzedał im na krechę najpotrzebniejsze produkty nie dać [zapłacić i in.] (złamanego) grosza [centa co znaczy.
Krzyżówka Nie Śmierdzieć Groszem (Pot.):
Dlaczego nie mieć pieniędzy: Z kim ty chcesz zakładać spółkę, przecież on groszem nie śmierdzi nie dać [zapłacić i in.] (złamanego) grosza [centa krzyżówka.
Co to jest Nerwy (Kogoś) Poniosły:
Jak lepiej ktoś utracił kontrolę nad własnymi emocjami, w zdenerwowaniu powiedział albo zrobił coś, czego żałuje: Wybacz, iż tak na ciebie nakrzyczałem, nerwy mnie poniosły nie dać [zapłacić i in.] (złamanego) grosza [centa co to jest.
Słownik Nie Spuszczać Oka [Oczu] Z (Kogoś, Czegoś):
Kiedy pilnować kogoś, czegoś nieustannie, bacznie obserwować: Pozostawiam syna pod twoją opieką, lecz proszę, żebyś nie spuszczała go z oka. On jest taki ruchliwy, iż może sobie zrobić jakąś krzywdę nie dać [zapłacić i in.] (złamanego) grosza [centa słownik.
Czym jest Nie Puszczać Pary Z Ust [Z Gęby] (Pot.):
Od czego zależy zachowywać milczenie w jakiejś sprawie, nie ujawniać tajemnicy: Jednakże wiedział o planowanej podwyżce cen, nie puszczał pary z ust nie dać [zapłacić i in.] (złamanego) grosza [centa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie dać [zapłacić i in znaczenie w Znaczenie zwrotu N .