GODZINĘ CZARNĄ co to jest
Definicja NA CZARNĄ GODZINĘ. Słownik na gorsze czasy: Zostawiłam tę sumę na czarną godzinę, lecz.

Czy przydatne?

Definicja na czarną godzinę

Co to jest NA CZARNĄ GODZINĘ: na gorsze czasy: Zostawiłam tę sumę na czarną godzinę, lecz skoro nadarza się taka dobra okazja - pożyczę ci ją na auto

Co znaczy Noga Się (Komuś) Powinęła [Poślizgnęła]:
Porównanie komuś się coś nie udało, ktoś doznał porażki w jakiejś dziedzinie: Nie mogę sobie pozwolić, tak aby w tym roku noga powinęła mi się po raz drugi. Tym wspólnie muszę zdać egzamin wstępny na czarną godzinę co znaczy.
Krzyżówka (Ktoś) Nie Rodzi Się Na Kamieniu:
Dlaczego odznacza się uzdolnieniami, zaletami, kto nie ma wielu odpowiedników czy naśladowców: Taki talent piłkarski jak Citko nie rodzi się na kamieniu, dlatego trzeba mu utworzyć odpowiednie warunki, wtedy na czarną godzinę krzyżówka.
Co to jest Na Krechę [Kreskę, Zeszyt] (Pot.):
Jak lepiej nie płacąc w tym momencie, na kredyt: Przewarzająca część mieszkańców wsi nie ma pracy, dlatego już od połowy miesiąca błagają sklepikarza, aby sprzedał im na krechę najpotrzebniejsze produkty na czarną godzinę co to jest.
Słownik Najeść Się Wstydu:
Kiedy znaleźć się w krępującej sytuacji na skutek kogoś albo czegoś, mocno się wstydzić: Lecz wczoraj najadłam się wstydu! Przyjechała niespodziewanie kuzynka z Ameryki, a tu w domu bałagan i pusta lodówka na czarną godzinę słownik.
Czym jest (Ileś Czegoś, Kogoś) Na Krzyż (Pot.):
Od czego zależy niewiele, znacząco mniej niż można było oczekiwać: Impreza w parku się nie udała. Przyszło parę osób na krzyż, a do tego siąpił deszcz na czarną godzinę czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na czarną godzinę znaczenie w Znaczenie zwrotu N .