PRZYMACICZA APARAT WIĘZADŁOWO co to jest
Anatomia Przymacicza (aparat więzadłowo-wieszadłowy) definicja. Definicja więzadeł zlokalizowanych.

Czy przydatne?

Definicja Przymacicza (aparat więzadłowo-wieszadłowy)

Co to znaczy PRZYMACICZA (APARAT WIĘZADŁOWO-WIESZADŁOWY): Przymacicza stanowią zespół tkanek łącznych pełniących rolę więzadeł zlokalizowanych w przestrzeni wokół macicy i poza jamą otrzewnej. Podzielone są one na przymacicza boczne, przednie i tylne. Przymacicza są jednym z czynników warunkujących poprawne zawieszenie macicy i pochwy w miednicy. Ich uszkodzenie, zwiotczenie albo ograniczenie sprężystości w konsekwencji stanów chorobowych, mogą prowadzić do zaburzeń statyki narządu rodnego. <<< Powrót

Co znaczy Płuca:
Porównanie płuca: prawe i lewe, zawieszone w odpowiednich jamach opłucnej klatki piersiowej. Płuco zbudowane jest z oskrzeli, oskrzelików, pęcherzyków płucnych, tkanki śródmiąższowej i pokrywającej je opłucnej przymacicza (aparat więzadłowo-wieszadłowy) co znaczy.
Krzyżówka Twardówka:
Dlaczego sztywną, nieprzezroczystą, białą zewnętrzną ścianę gałki ocznej. W części tylnej, w miejscu gdzie twardówka przechodzi w pochewkę nerwu wzrokowego, grubość jej jest największa i wynosi 1,3 mm. W przymacicza (aparat więzadłowo-wieszadłowy) krzyżówka.
Co to jest Antygen:
Jak lepiej każda substancja, która ma umiejętność wywoływania odpowiedzi odpornościowej (immunologicznej) organizmu i reagowania z wytworem tej odpowiedzi - przeciwciałem. Wytworzone pod wpływem antygenu przymacicza (aparat więzadłowo-wieszadłowy) co to jest.
Słownik Przeciwciała:
Kiedy substancje białkowe wytworzone poprzez organizm człowieka pod wpływem antygenów. Mają one umiejętność reagowania z antygenem - tzn., iż poszczególne przeciwciała łączą się jedynie ze ściśle ustalonym przymacicza (aparat więzadłowo-wieszadłowy) słownik.
Czym jest Oczodół:
Od czego zależy wspólnie z narządami dodatkowymi, znajduje się w kostnej jamie, zwanej oczodołem. Głębokość oczodołu wynosi 45 mm, objętość 30 cm3, z czego gałka oczna zajmuje raptem 1/4 przestrzeni. Resztę zajmują przymacicza (aparat więzadłowo-wieszadłowy) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: