BIELSCHOWSKY OBJAW co to jest
Leczenie Objaw Bielschowsky’ego u okulisty. Czym jest: opierający na zwiększeniu zeza pionowego po.

Czy przydatne?

Definicja Objaw Bielschowsky’ego

Co to jest OBJAW BIELSCHOWSKY’EGO: symptom towarzyszący porażeniu mięśnia skośnego górnego i opierający na zwiększeniu zeza pionowego po pochyleniu głowy na stronę oka chorego

Co to jest Hypophoria:
Porównanie zez schowany ku dołowi) okresowy zez ku dołowi, ujawniający się przy zmęczeniu, zamyśleniu, zasłonięciu jednego oka itp objaw bielschowsky’ego co to jest.
Definicja Krótkowzroczność:
Dlaczego genetycznie zdeterminowana wada wzroku wynikająca ze zbyt długiej gałki ocznej. U dzieci zazwyczaj postępuje. Wymaga korekcji okularami albo szkłami kontaktowymi. U dorosłych można ja leczyć dzięki objaw bielschowsky’ego definicja.
Co znaczy Esophoria:
Jak lepiej zez zbieżny schowany) zez okresowy, jedno oko ‘’ucieka do wewnątrz’’ przy zmęczeniu, zamyśleniu, zasłonięciu jednego oka itp objaw bielschowsky’ego co znaczy.
Słownik Zespół V:
Kiedy zez poziomy, gdzie kąt zeza jest bardziej ‘‘rozbieżny do góry” i bardziej zbieżny w trakcie patrzenia do dołu. Przeważnie wiąże się z obustronnym zezem skośnym objaw bielschowsky’ego słownik.
Znaczenie Porażenie Nerwu Trzeciego:
Od czego zależy porażenie jednego z nerwów czaszkowych odpowiadającego za unerwienie czterech z sześciu mięśni poruszających gałkę oczną. Może być wrodzone albo kupione. Zazwyczaj oko jest ustawione rozbieżnie i objaw bielschowsky’ego znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: