CONVERGENS STRABMUS co to jest
Leczenie Strabismus convergens u okulisty. Czym jest: ocznych, gdzie jedno oko ‘‘ucieka do nosa’’.

Czy przydatne?

Definicja Strabismus convergens

Co to jest STRABISMUS CONVERGENS: (zez zbieżny, esotropia) - nierównoległe ustawienie gałek ocznych, gdzie jedno oko ‘‘ucieka do nosa’’

Strabismus Paraliticus:
zez będący efektem porażenia jednego z nerwów czaszkowych unerwiających któryś z sześciu mięśni zewnątrzgałkowych poruszających okiem. Łączy się zazwyczaj z podwójnym widzeniem i ograniczeniem strabismus convergens co to jest.
DVD:
odchylenie pionowe) zaburzenie opierające na okresowym powolnym dryfowaniu oka do góry. Regularnie występuje w obu oczach aczkolwiek zazwyczaj asymetrycznie. Regularnie jeden z przedmiotów zeza strabismus convergens definicja.
Zaburzenia Konwergencji:
przeważnie upośledzenie zbieżnego ustawienia ruchu gałek ocznych przy patrzeniu z bliska strabismus convergens co znaczy.
Zespół V:
zez poziomy, gdzie kąt zeza jest bardziej ‘‘rozbieżny do góry” i bardziej zbieżny w trakcie patrzenia do dołu. Przeważnie wiąże się z obustronnym zezem skośnym strabismus convergens słownik.
Zespół A:
zez poziomy, gdzie kąt zeza jest bardziej ‘‘rozbieżny do dołu” i bardziej zbieżny w trakcie patrzenia do góry strabismus convergens znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: