WYPADEK PRZY PRACY co to jest
Definicja WYPADEK PRZY PRACY (POT.). Słownik niezamierzony skutek uboczny, wpadka: To, iż.

Czy przydatne?

Definicja wypadek przy pracy (pot.)

Co to jest WYPADEK PRZY PRACY (POT.): niezamierzony skutek uboczny, wpadka: To, iż podręcznik ukazała się z błędem w tytule, redaktor tłumaczył wypadkiem przy pracy

Co znaczy Wyciągnąć (Kogoś) Z Opresji [Kłopotów, Biedy]:
Porównanie pomóc komuś: Rodzice nieraz wyciągali Andrzeja z opresji: a to, gdy wylądował w areszcie za pobicie, a to, gdy przegrał w kasynie wszystkie kapitał wypadek przy pracy (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Wysoki [Prosty] Jak Świeca:
Dlaczego smukły, wysokiego wzrostu: Do pokoju wszedł przystojny mężczyzna, wysoki jak świeca, z blond czupryną wypadek przy pracy (pot.) krzyżówka.
Co to jest W Pijanym Widzie:
Jak lepiej po pijanemu: W pijanym widzie Romek kazał taksówkarzowi zawieźć się do domu, lecz nie mógł sobie przypomnieć własnego adresu wypadek przy pracy (pot.) co to jest.
Słownik Wylewać Dziecko Z Kąpielą:
Kiedy radykalny sposób usunięcia czegoś, który wprawdzie rozwiązuje problem, lecz także niszczy pozytywne jego strony: Sprzedając auto, wylał dziecko z kąpielą. Nie wydaje wprawdzie pieniędzy na benzynę wypadek przy pracy (pot.) słownik.
Czym jest Wychodzić Na Swoje:
Od czego zależy mieć niewielki zysk z czegoś, nie dopłacać do jakiegoś interesu: Wiesz, jak tj. z prywatną spółką, raz lepiej, raz gorzej. Nie zarabiam kokosów, lecz jakoś wychodzę na własne wypadek przy pracy (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest wypadek przy pracy (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu W .