SCHODZIĆ DRUGI [DALSZY] PLAN co to jest
Definicja SCHODZIĆ NA DRUGI [DALSZY] PLAN. Słownik budzić mniejsze zainteresowanie, tracić na.

Czy przydatne?

Definicja schodzić na drugi [dalszy] plan

Co to jest SCHODZIĆ NA DRUGI [DALSZY] PLAN: budzić mniejsze zainteresowanie, tracić na znaczeniu: W trakcie ogromnych imprez sportowych, np. w trakcie olimpiady, nawet istotne wydarzenia polityczne schodzą na drugi plan

Co to jest Stare Śmieci:
Porównanie wcześniejsze miejsce zamieszkania albo pracy: Lubiła wracać na stare śmieci, ponieważ wiązało się z tym miejscem tyle miłych wspomnień schodzić na drugi [dalszy] plan co to jest.
Definicja Szczerzyć [Suszyć] Zęby:
Dlaczego śmiać się, uśmiechać się szeroko: Gliniarza grał Eddie Murphy, no wiesz, ten aktor amerykański, który tak zabawnie szczerzy zęby schodzić na drugi [dalszy] plan definicja.
Co znaczy Skakać Po Rozum Do Głowy:
Jak lepiej wymyślać coś sensownego, zastanawiać się: Leon skoczył wreszcie po rozum do głowy i postanowił przenieść biuro do własnego domu. Na samym czynszu zaoszczędzi tys. złotych schodzić na drugi [dalszy] plan co znaczy.
Słownik Ślepy Zaułek [Ślepa Uliczka]:
Kiedy wyjścia, niemal beznadziejna: Cały czas okłamywał rodziców, iż świetnie się urządził, iż ma niebrzydkie mieszkanie i tym podobne, więc gdy postanowili go odwiedzić, znalazł się w ślepej uliczce: jak schodzić na drugi [dalszy] plan słownik.
Znaczenie Spoczywać Na Laurach:
Od czego zależy poprzestać na dotychczasowych osiągnięciach, nie rozwijać się dalej: Po ukończeniu studiów nie spoczął na laurach i zapisał się na studia doktoranckie schodzić na drugi [dalszy] plan znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest schodzić na drugi [dalszy znaczenie w Znaczenie zwrotu S .