UDERZYĆ [TRAFIĆ] CZYJĄŚ CZUŁĄ co to jest
Definicja UDERZYĆ [TRAFIĆ] W (CZYJĄŚ) CZUŁĄ STRUNĘ. Słownik poruszyć sprawę, która kogoś bardzo.

Czy przydatne?

Definicja uderzyć [trafić] w (czyjąś) czułą strunę

Co to jest UDERZYĆ [TRAFIĆ] W (CZYJĄŚ) CZUŁĄ STRUNĘ: poruszyć sprawę, która kogoś bardzo interesuje, spowodować czyjąś żywą reakcję: Idealnie znał własną matkę. Umiał uderzyć w jej czułą strunę. Czyjeś nieszczęście zawsze ją poruszało

Co znaczy Upaść Nisko:
Porównanie zrobić coś niegodziwego, postąpić niemoralnie, stracić niezłą opinię, godność: Nie upadłem jeszcze tak nisko, tak aby żerować na cudzym nieszczęściu uderzyć [trafić] w (czyjąś) czułą strunę co znaczy.
Krzyżówka Umowa Stoi:
Dlaczego coś jest ustalone, postanowione, umówione: Czyli umowa stoi: na początku jedziemy do Gdańska, a później w Tatry uderzyć [trafić] w (czyjąś) czułą strunę krzyżówka.
Co to jest Uderzać [Dawać] W Gaz (Pot.):
Jak lepiej pić alkohol, w szczególności w większych ilościach: Ostatnio coraz częściej uderzał w gaz. Twierdził, iż to go odpręża uderzyć [trafić] w (czyjąś) czułą strunę co to jest.
Słownik Uchodzić (Komuś) Na Sucho [Płazem]:
Kiedy nie ponosić przykrych konsekwencji postępowania, uchodzić bezkarnie: Sporo razy ci wybaczałam, lecz tym wspólnie nie ujdzie ci to na sucho uderzyć [trafić] w (czyjąś) czułą strunę słownik.
Czym jest Ucinać (Sobie) Drzemkę:
Od czego zależy krótko, zazwyczaj czujnie spać pośrodku dnia, zdrzemnąć się: Każdego dnia po obiedzie ucinał sobie piętnastominutową drzemkę uderzyć [trafić] w (czyjąś) czułą strunę czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest uderzyć [trafić] w (czyjąś znaczenie w Znaczenie zwrotu U .