KŁAŚĆ CIENIEM KIMŚ co to jest
Definicja KŁAŚĆ SIĘ CIENIEM NA (CZYMŚ, KIMŚ). Słownik szkodzić czemuś albo komuś, wpływać na jego.

Czy przydatne?

Definicja kłaść się cieniem na (czymś, kimś)

Co to jest KŁAŚĆ SIĘ CIENIEM NA (CZYMŚ, KIMŚ): szkodzić czemuś albo komuś, wpływać na jego niekorzystną ocenę: Głośny skandal, związany z handlem narkotykami, raczej marihuaną i kokainą, położył się cieniem na jego karierze

Kręcić Bicz [Bat] Na (Kogoś):
działać na czyjąś niekorzyść: Proponując wielu osobom pomoc finansową, Kazimierz ukręcił bicz na siebie - pewnego dnia sam został bez środków do życia kłaść się cieniem na (czymś, kimś) co to jest.
Koronowana Głowa:
monarcha, władca: W tym roku na zaproszenie prezydenta odwiedziły nasz państwo koronowane głowy wielu krajów, między innymi Anglii, Hiszpanii i Holandii kłaść się cieniem na (czymś, kimś) definicja.
Klękajcie Narody! (Żart.):
zachwyt: Wykład profesora Bengalskiego na temat nowych metod leczenia dolegliwości Alzheimera był nadzwyczajnie interesujący, a już odkrycie poprzez niego leku na epilepsję to rewelacja, iż klękajcie kłaść się cieniem na (czymś, kimś) co znaczy.
Krok W Tył [Wstecz]:
cofnięcie się na niższy poziom: Decyzja Bożeny, dotycząca przeniesienia się z kierowniczego stanowiska w sporym zakładzie przemysłowym do małej prywatnej spółki, była krokiem w tył w jej karierze kłaść się cieniem na (czymś, kimś) słownik.
Kto To Widział [Słyszał]:
słowo oburzenia, dezaprobaty wobec czegoś: Kto to widział, tak aby do kościoła chodzić w tak nieprzyzwoicie krótkiej spódniczce! - starsza pani nie kryła oburzenia kłaść się cieniem na (czymś, kimś) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest kłaść się cieniem na (czymś znaczenie w Znaczenie zwrotu K .