TKNĄĆ [NIE RUSZYĆ] KOGOŚ co to jest
Definicja NIE TKNĄĆ [NIE RUSZYĆ] (KOGOŚ) PALCEM. Słownik nie zrobić komuś żadnej krzywdy.

Czy przydatne?

Definicja nie tknąć [nie ruszyć] (kogoś) palcem

Co to jest NIE TKNĄĆ [NIE RUSZYĆ] (KOGOŚ) PALCEM: nie zrobić komuś żadnej krzywdy, pozostawić kogoś w spokoju: Panie władzo, niech pan nie wierzy w to, co on mówi. Nawet go nie tknąłem palcem, to on rozpoczął awanturę

Co to jest Na Potęgę:
Porównanie z sporą intensywnością, w sporych ilościach: Od jakiegoś czasu na potęgę wypadają mi włosy. Jak tak dalej pójdzie, niedługo będę zupełnie łysa nie tknąć [nie ruszyć] (kogoś) palcem co to jest.
Definicja Nie W Kij Dmuchał (Pot.):
Dlaczego o czymś, co zaskakuje własną ważnością, jakością: Masz pensję dziesięć tys. na miesiąc? O, to nie w kij dmuchał nie tknąć [nie ruszyć] (kogoś) palcem definicja.
Co znaczy Nie Mieć Głowy Do (Czegoś):
Jak lepiej uzdolnień w danym kierunku: Nigdy nie miał głowy do matematyki, więc trudno się dziwić, iż nie zdał na politechnikę. 2. być w danej chwili zajętym, nie mieć czasu na zajmowanie się czymś innym: Czy nie tknąć [nie ruszyć] (kogoś) palcem co znaczy.
Słownik Nie Mieć Nic W Ustach:
Kiedy od dłuższego czasu nic nie jeść: Muszę natychmiast coś zjeść! Poprzez cały dzień nie miałem nic w ustach nie tknąć [nie ruszyć] (kogoś) palcem słownik.
Znaczenie Na Chybił Trafił (Pot.):
Od czego zależy zdając się na ślepy los, nie zastanawiając się nad czymś: Nie mam jakichkolwiek swoich typów, więc skreślam liczby na chybił trafił. Może wreszcie coś wygram nie tknąć [nie ruszyć] (kogoś) palcem znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie tknąć [nie ruszyć] (kogoś znaczenie w Znaczenie zwrotu N .