PRZEDSTAWIAĆ [UKAZYWAĆ KOGOŚ co to jest
Definicja PRZEDSTAWIAĆ [UKAZYWAĆ I IN.] (KOGOŚ, COŚ) W DOBRY. Słownik przedstawić kogoś albo coś w.

Czy przydatne?

Definicja przedstawiać [ukazywać i in.] (kogoś, coś) w dobry

Co to jest PRZEDSTAWIAĆ [UKAZYWAĆ I IN.] (KOGOŚ, COŚ) W DOBRY: przedstawić kogoś albo coś w samych superlatywach, najlepiej jak się tylko potrafi: Moja dobra znajoma, rekomendując moją kandydaturę w swojej spółce, przedstawiła mnie w dobrym świetle, mówiąc w pierwszej kolejności o moich zdolnościach menedżerskich

Podrzucić (Komuś) Kukułcze Jajo:
załatwieniem kłopotliwej kwestie, której samemu nie chce się załatwić: Interesów lokatorów powinien bronić samorząd gminy. Jednak wobec braku dotacji podrzucił to kukułcze jajo ośrodkowi pomocy przedstawiać [ukazywać i in.] (kogoś, coś) w dobry co to jest.
Przykładać [Przystawiać] (Komuś) Nóż Do Gardła:
stawiać kogoś w wypadku bez wyjścia: Długo zwlekaliśmy z opuszczeniem tego mieszkania, aż wreszcie przystawili nam nóż do gardła w formie eksmisji komorniczej przedstawiać [ukazywać i in.] (kogoś, coś) w dobry definicja.
(Coś) Pachnie Kryminałem:
coś jest podejrzane, najprawdopodobniej niezgodne z prawdą: Nie wikłaj się w interesy z tym człowiekiem. Jego działalność pachnie kryminałem przedstawiać [ukazywać i in.] (kogoś, coś) w dobry co znaczy.
Po Łebkach:
nieprecyzyjnie, powierzchownie, niedbale: Przejrzałam ten maszynopis po łebkach, lecz już widzę, iż to będzie ogromna rzecz przedstawiać [ukazywać i in.] (kogoś, coś) w dobry słownik.
Przemówić (Komuś) Do Ręki [Kieszeni] (Pot.):
wręczyć komuś łapówkę: Jeśli nie uda ci się przekonać właściciela pensjonatu, iż to właśnie wam powinien wynająć ten ekskluzywny apartament, pozostaje ci jedno - przemówić mu do ręki przedstawiać [ukazywać i in.] (kogoś, coś) w dobry znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest przedstawiać [ukazywać i in znaczenie w Znaczenie zwrotu P .