OKIEM MRUGNIĘCIA co to jest
Definicja BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM. Słownik 1. z niezmąconym spokojem, dzielnie: Lord Hamilton.

Czy przydatne?

Definicja bez mrugnięcia okiem

Co to jest BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM: 1. z niezmąconym spokojem, dzielnie: Lord Hamilton, przekonany o swej niewinności, bez mrugnięcia okiem przyjął negatywny wyrok miejscowego sądu. 2. bez wahania: Piotr bez mrugnięcia okiem podał ekspedientce fałszywy banknot

Co znaczy Brać (Coś) Za Dobrą Monetę:
Porównanie niesłusznie przyjmować coś za prawdziwe, szczere: Adam wziął za niezłą monetę wyjaśnienia Iwony bez mrugnięcia okiem co znaczy.
Krzyżówka Brać (Sobie) (Kogoś, Coś) Na Głowę:
Dlaczego obarczyć się jakimś obowiązkiem, przyjąć odpowiedzialność za kogoś albo za coś: Wziąłem sobie zbyt wiele obowiązków na głowę i co dzień wracam do domu bardzo późno bez mrugnięcia okiem krzyżówka.
Co to jest Bić [Uderzać] (Kogoś) Po Kieszeni:
Jak lepiej wywołać czyjąś stratę materialną, narażać na opłaty: Podwyżki cen uderzyły ludzi po kieszeni, w szczególności tych najbiedniejszych bez mrugnięcia okiem co to jest.
Słownik Bułka Z Masłem:
Kiedy coś bardzo prostego albo łatwego: Egzamin z logiki to bułka z masłem w porównaniu z egzaminem ze statystyki bez mrugnięcia okiem słownik.
Czym jest Być [Siedzieć] Pod Pantoflem (U Kogoś, Czyimś):
Od czego zależy być przesadnie uległym w relacji do kogoś, być komuś podporządkowanym: Co z niego za facet?! Od dwudziestu lat siedzi pod pantoflem żony bez mrugnięcia okiem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest bez mrugnięcia okiem znaczenie w Znaczenie zwrotu B .