ODPROWADZIĆ KOGOŚ WIECZNY co to jest
Definicja ODPROWADZIĆ (KOGOŚ) NA WIECZNY SPOCZYNEK [NA MIEJS. Słownik brać udział w czyimś.

Czy przydatne?

Definicja odprowadzić (kogoś) na wieczny spoczynek [na miejs

Co to jest ODPROWADZIĆ (KOGOŚ) NA WIECZNY SPOCZYNEK [NA MIEJS: brać udział w czyimś pogrzebie: Na miejsce wiecznego spoczynku zmarłego aktora odprowadzały tłumy wielbicieli jego talentu

Ojciec Chrzestny:
zorganizowanej ekipy przestępczej, szef mafii: Policja nie znała jeszcze prawdziwego nazwiska nowego ojca chrzestnego sycylijskiej mafii. 2. lider duchowy, założyciel, artysta czegoś: Ojcem odprowadzić (kogoś) na wieczny spoczynek [na miejs co to jest.
(Komuś) Otwiera Się Nóż W Kieszeni (Pot.):
ktoś bardzo się złości: Nóż mu się otwierał w kieszeni, gdy słyszał, jak teściowa nieustannie wychwala własną córkę, a wszystko co złe przypisuje jemu odprowadzić (kogoś) na wieczny spoczynek [na miejs definicja.
Od Tego [(Czegoś)] Się Nie Umiera [Jeszcze Nikt Ni:
nie jest tak źle, to nic strasznego, nic nie szkodzi: Te bąble na twoich ramionach to tylko ślady po ukąszeniach komarów. Nie przejmuj się, od tego się nie umiera odprowadzić (kogoś) na wieczny spoczynek [na miejs co znaczy.
Od Słowa Do Słowa:
rozmowy: Nie wiedział, dlaczego jeden z braci ojca był odsunięty od rodziny, nikt nie utrzymywał z nim kontaktu. W okresie jednego z rodzinnych spotkań od słowa do słowa rzecz się wyjaśniła. Stryj odprowadzić (kogoś) na wieczny spoczynek [na miejs słownik.
Otwarta Głowa [Otwarty Umysł]:
bystry, otwarty na nowości umysł: Ten nasz nowy polonista to otwarta głowa. Zabiera młodzież do teatru, do kina, organizuje wieczorki literackie - widać, iż chce uczniów zachęcić do edukacji odprowadzić (kogoś) na wieczny spoczynek [na miejs znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest odprowadzić (kogoś) na znaczenie w Znaczenie zwrotu O .