TRAFIĆ KULĄ PŁOT co to jest
Definicja TRAFIĆ (JAK) KULĄ W PŁOT. Słownik zrobić głupstwo, postąpić zupełnie nieodpowiednio.

Czy przydatne?

Definicja trafić (jak) kulą w płot

Co to jest TRAFIĆ (JAK) KULĄ W PŁOT: zrobić głupstwo, postąpić zupełnie nieodpowiednio, powiedzieć coś kompletnie nietrafnie, niesłusznie: Kupili nowożeńcom odkurzacz w prezencie, lecz trafili jak kulą w płot: młodzi dostali ich pięć

Traktować (Kogoś) Jak Psa:
obchodzić się z kimś bardzo źle, traktować bez względu: Miłość jest ślepa: on traktował ją jak psa, a ona i tak zrobiłaby wszystko, tak aby tylko z nią był trafić (jak) kulą w płot co to jest.
Telefon Się Urywa:
telefon stale dzwoni, bez końca ktoś telefonuje: Od wczoraj telefon się u nas urywa. Wszyscy dzwonią w kwestii ogłoszenia o sprzedaży auta, a to jakaś pomyłka, ponieważ my auta nie sprzedajemy trafić (jak) kulą w płot definicja.
Trzymać Nerwy Na Wodzy:
starać się nie denerwować, nie okazywać emocji: Dyskusja na zebraniu związkowym była bardzo burzliwa, przewodniczący musiał trzymać nerwy na wodzy, aby zapanować nad sytuacją trafić (jak) kulą w płot co znaczy.
Trzymać Się Z Daleka (Od Kogoś, Czegoś):
unikać kontaktu z kimś, czymś: Dobrze ci radzę, trzymaj się z daleka od Jarka i jego kumpli, a unikniesz kłopotów trafić (jak) kulą w płot słownik.
Tęga Zima:
ostra, surowa, mroźna zima: Wg wszelkich znaków na niebie i ziemi, czeka nas w tym roku tęga zima trafić (jak) kulą w płot znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trafić (jak) kulą w płot znaczenie w Znaczenie zwrotu T .