KREW KIMŚ co to jest
Definicja KREW W (KIMŚ) GRA. Słownik ktoś jest podniecony, poruszony, wzburzony: Sonia kocha muzykę.

Czy przydatne?

Definicja krew w (kimś) gra

Co to jest KREW W (KIMŚ) GRA: ktoś jest podniecony, poruszony, wzburzony: Sonia kocha muzykę rockową. Jest fanką zespołu U2. Kiedy wybrała się na ich koncert, krew w niej zagrała

Co znaczy Końskie Okulary:
Porównanie jednostronne widzenie i ocena rzeczywistości: Dlaczego oceniasz tego człowieka, biorąc pod uwagę tylko jego inteligencję? To prawda, iż nie ma zbyt lotnego umysłu, lecz jest dobrym człowiekiem krew w (kimś) gra co znaczy.
Krzyżówka Koktajl Mołotowa:
Dlaczego zapalająca do napełniania butelek, stosowana w walkach ulicznych, zamachach terrorystycznych i tym podobne: W ostatnim zamachu terrorystycznym na placówkę dyplomatyczną USA użyto nie tylko ostrej krew w (kimś) gra krzyżówka.
Co to jest Koło Fortuny:
Jak lepiej zmienność losu: Życie Kamila to ciągła walka z przeciwnościami losu. Koło fortuny obdarowuje go częściej chwilami nieszczęścia niż radościami tego świata krew w (kimś) gra co to jest.
Słownik Krew Z Krwi, Kość Z Kości:
Kiedy podobieństwie dziecka do jednego z rodziców (zazwyczaj syna do ojca), nie tylko fizycznym, lecz i pod względem cech charakteru: Marcin jest bardzo podobny do swojego ojca. Odziedziczył po nim nie krew w (kimś) gra słownik.
Czym jest Kwiczeć Jak Zarzynane Prosię (Pot.):
Od czego zależy wrzeszczeć, przeważnie z bólu albo ze strachu: Nie chciał znieczulenia, a później kwiczał jak zarzynane prosię, gdy dentystka usuwała mu ząb krew w (kimś) gra czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest krew w (kimś) gra znaczenie w Znaczenie zwrotu K .