KŁUĆ KOGOŚ SERCE co to jest
Definicja KŁUĆ (KOGOŚ) W SERCE. Słownik sprawiać komuś przykrość, ból: Nie mogę pogodzić się z.

Czy przydatne?

Definicja kłuć (kogoś) w serce

Co to jest KŁUĆ (KOGOŚ) W SERCE: sprawiać komuś przykrość, ból: Nie mogę pogodzić się z faktem, iż moja przyjaciółka wyjechała na stałe do Ameryki. To, iż nie przyszła się ze mną pożegnać, ukłuło mnie mocno w serce

Końskie Zdrowie [Organizm]:
dobre zdrowie, mocny organizm: Mój dziadek nigdy nie chodził do lekarzy. Po pierwsze, dlatego iż nie darzy ich zaufaniem, a po drugie, gdyż zawsze miał końskie zdrowie kłuć (kogoś) w serce co to jest.
Krew Ścina Się [Krzepnie, Zastyga] (Komuś) W Żyłac:
ktoś zamiera z przerażenia, kogoś ogarnia groza, lęk: Gdy weszłam do mieszkania i zobaczyłam, iż mama nieprzytomna leży na podłodze, krew ścięła mi się w żyłach kłuć (kogoś) w serce definicja.
Kiszki (Komuś) Marsza Grają:
komuś z głodu burczy w brzuchu: Od rana nic nie jadłam. Wypiłam tylko kawę i pobiegłam na zajęcia. A teraz kiszki mi marsza grają kłuć (kogoś) w serce co znaczy.
Krew Nie Woda:
wrodzony temperament, żywotność, pobudliwość: - Chłopak nigdy się nie interesował tymi rzeczami, a teraz rozpoczął sprowadzać dziewczyny do domu. - Nie ma się co dziwić, krew nie woda kłuć (kogoś) w serce słownik.
Koronowana Głowa:
monarcha, władca: W tym roku na zaproszenie prezydenta odwiedziły nasz państwo koronowane głowy wielu krajów, między innymi Anglii, Hiszpanii i Holandii kłuć (kogoś) w serce znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest kłuć (kogoś) w serce znaczenie w Znaczenie zwrotu K .