WANILINA co to jest
Co to znaczy WANILINA? Słownik znajdująca się w owocach rośliny leczniczej uważanej za afrodyzjak.

Czy przydatne?

Definicja Wanilina

Co to znaczy WANILINA: Aromatyczna substancja (pozyskiwana również syntetycznie) znajdująca się w owocach rośliny leczniczej uważanej za afrodyzjak, wanilii płaskolistnej - nadrzewnego pnącza tropikalnego z rodz. storczykowatych występującego w: Meksyku, Brazylii, Peru, uprawianego na Madagaskarze, Seszelach, Jawie, Antylach. Owoce wanilii to długie, ciemne torebki, po wysuszeniu stosowane raczej jako przyprawa kuchenna
Co znaczy Wodór:
Porównanie i najlżejszy pierwiastek chemiczny, rozpoczynający układ okresowy. W 1661r. R. Boyle kierując się na żelazo roztworem kwasu siarkowego dostał po raz pierwszy wodór - powietrze palne, jednak nie wanilina co znaczy.
Krzyżówka Witamina B13:
Dlaczego z gatunku B (odkryte poprzez Kazimierza Funka) mają sporo cech wspólnych i z tego względu są regularnie określane jako wit. B-kompleks. Najczęściej występują w takich samych produktach spożywczych wanilina krzyżówka.
Co to jest Witamina B6:
Jak lepiej o temp. topnienia 160° C, rozpuszczalna w wodzie, alkoholu i acetonie, odporna na działanie temp.. Brak witaminy B6 skutkuje niedokrwistość i zmiany chorobowe skóry.Występuje między innymi w wanilina co to jest.
Słownik Witamina B5:
Kiedy z gatunku B (odkryte poprzez Kazimierza Funka) mają sporo cech wspólnych i z tego względu są regularnie określane jako wit. B-kompleks. Najczęściej występują w takich samych produktach spożywczych wanilina słownik.
Czym jest Witamina A:
Od czego zależy dwuterpenowy, jasnożółta ciecz oleista albo żółte kryształy o temp. topnienia 62-64° C, nierozpuszczalne w wodzie, rozpuszczalne w tłuszczach i w benzenie, alkoholu, eterze i większości wanilina czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Wanilina znaczenie w Słownik W .