co to jest
Anatomia Dno oka definicja. Definicja To jest tylny odcinek gałki ocznej widziany wziernikiem.

Czy przydatne?

Definicja Dno oka

Co to znaczy DNO OKA: To jest tylny odcinek gałki ocznej widziany wziernikiem (oftalmoskopem). <<< Powrót

Co znaczy Klatka Piersiowa:
Porównanie stanowi górną połowę tułowia. Jej ściany tworzy zrąb kostno-chrzęstny (szkielet), mięśnie, błony i skóra. Szkielet klatki piersiowej tworzą: z tyłu - kręgosłup piersiowy (12 kręgów), z przodu dno oka co znaczy.
Krzyżówka Powieki I Aparat Łzowy:
Dlaczego przedni otwór oczodołu, chroniąc gałkę oczną przed wysychaniem i urazami. Ruch powiek rozprowadza płyn łzowy po powierzchni rogówki i spojówki, zapewniając oku stałe nawilżanie. Na brzegach powieki dno oka krzyżówka.
Co to jest Chromosomy:
Jak lepiej struktury jądra komórkowego widoczne pod mikroskopem w okresie podziału komórki. Chromosomy składają się raczej z DNA i białek tworzących łącznie kompleks zwany chromatyną. W momencie dno oka co to jest.
Słownik Oczodół:
Kiedy wspólnie z narządami dodatkowymi, znajduje się w kostnej jamie, zwanej oczodołem. Głębokość oczodołu wynosi 45 mm, objętość 30 cm3, z czego gałka oczna zajmuje raptem 1/4 przestrzeni. Resztę zajmują dno oka słownik.
Czym jest Elementy Upostaciowane Krwi (Krwinki I Płytki Krwi):
Od czego zależy upostaciowane krwi stanowią ok. 45% objętości krwi. Do przedmiotów upostaciowanych krwi zalicza się: krwinki czerwone (erytrocyty). Krwinki te zawierają hemoglobinę i są odpowiedzialne raczej za dno oka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: