co to jest
Anatomia Dno oka definicja. Definicja To jest tylny odcinek gałki ocznej widziany wziernikiem.

Czy przydatne?

Definicja Dno oka

Co to znaczy DNO OKA: To jest tylny odcinek gałki ocznej widziany wziernikiem (oftalmoskopem). <<< Powrót

Odszczep Pozagruczołowy Tkanki Tarczycy:
występowania u nie wszystkich ludzi niewielkich skupisk tkanki gruczołowej tarczycy poza tarczycą, a więc tak zwany odszczepów pozagruczołowych. Powstają one w momencie embrionalnym w trakcie dno oka co to jest.
Grupy Krwi:
każdego człowieka posiadają na swojej powierzchni charakterystyczny dla siebie zespół antygenów, które umownie podzielono na tak zwany układy grupowe antygenów. Wprowadzenie drogą pozajelitową (na dno oka definicja.
Układ Wzrokowy:
złożonym procesem fizyczno-psychicznym, który złożona jest z trzech etapów: przyjęcia (wychwycenia) bodźca, jego przewodzenia i zgromadzenia i poznania go. Warunki te spełnia zbudowany i dno oka co znaczy.
Przewodnictwo Nerwowe:
fundamentalnych właściwości komórek nerwowych jest umiejętność do wytwarzania i przewodzenia pobudzeń nerwowych. Prędkość przewodzenia pobudzeń elektrycznych zależy od średnicy włókien nerwowych dno oka słownik.
Płuca:
płuca: prawe i lewe, zawieszone w odpowiednich jamach opłucnej klatki piersiowej. Płuco zbudowane jest z oskrzeli, oskrzelików, pęcherzyków płucnych, tkanki śródmiąższowej i pokrywającej je opłucnej dno oka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: