PRZYCZEPIĆ [PRZYLEPIĆ co to jest
Definicja PRZYCZEPIĆ [PRZYLEPIĆ, PRZYPIĄĆ I IN.] (KOMUŚ) ETY. Słownik mieć na temat danej osoby.

Czy przydatne?

Definicja przyczepić [przylepić, przypiąć i in.] (komuś) ety

Co to jest PRZYCZEPIĆ [PRZYLEPIĆ, PRZYPIĄĆ I IN.] (KOMUŚ) ETY: mieć na temat danej osoby schematyczną, uproszczoną opinię: Znakomici polscy aktorzy, Wiesław Gołas czy Wojciech Pokora, bardzo dobrze grają rozmaite role, zarówno komediowe, jak i dramatyczne. Jednak przyczepia się im etykietę aktorów komediowych

Co znaczy Próbować Szczęścia:
Porównanie mając nadzieję, iż aktualna przypadek i panujące warunki okażą się dla kogoś pomyślne: Robert, będąc w Ameryce, nie omieszkał odwiedzić Las Vegas. Poszedł do kasyna i spróbował szczęścia w ruletce przyczepić [przylepić, przypiąć i in.] (komuś) ety co znaczy.
Krzyżówka Po Męsku:
Dlaczego w sposób typowy dla mężczyzn, na przykład śmiało, bez zahamowań, bez skrępowania: Premier zachował się po męsku i podtrzymał kandydaturę S. na fotel ministerialny, mimo sprzeciwu opozycji przyczepić [przylepić, przypiąć i in.] (komuś) ety krzyżówka.
Co to jest Pójść Na Zieloną Trawkę (Pot.):
Jak lepiej zostać zwolnionym z pracy: Pracownicy obawiają się, iż restrukturyzacja zakładu spowoduje pomniejszenie zatrudnienia i wielu z nich będzie musiało pójść na zieloną trawkę przyczepić [przylepić, przypiąć i in.] (komuś) ety co to jest.
Słownik Ptasiego Mleka (Komuś) Brakuje:
Kiedy komfortowych uwarunkowaniach, ma wszystko, o czym zamarzy: Nasz sąsiad nabył kilka hektarów ziemi z przeznaczeniem na uprawę zbóż. Zaczął także hodowlę drobiu, która już przynosi zyski. Brakuje mu przyczepić [przylepić, przypiąć i in.] (komuś) ety słownik.
Czym jest Puścić (Kogoś) W Trąbę (Pot.):
Od czego zależy porzucić kogoś, odejść od kogoś: Ostrzegali ją przed nim. Mówili, tak aby się z tym typem nie wiązała, ponieważ to kobieciarz, co się zowie. Już niejedną puścił w trąbę przyczepić [przylepić, przypiąć i in.] (komuś) ety czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest przyczepić [przylepić znaczenie w Znaczenie zwrotu P .