TYLKO TEGO BRAKUJE SZCZĘŚCIA co to jest
Definicja TYLKO TEGO BRAKUJE (DO SZCZĘŚCIA). Słownik reakcja na coś nieprzyjemnego, niekorzystnego.

Czy przydatne?

Definicja tylko tego brakuje (do szczęścia)

Co to jest TYLKO TEGO BRAKUJE (DO SZCZĘŚCIA): reakcja na coś nieprzyjemnego, niekorzystnego, co pogarsza czyjąś i tak niezbyt niezłą sytuację: Cały tydzień ziąb i deszcz. Tylko tego brakuje, żebym zachorował

Twarda Sztuka:
człowiek nieustępliwy, stanowczy: Nie martwcie się o Pawła. To twarda sztuka, byle co go nie załamie tylko tego brakuje (do szczęścia) co to jest.
Trafić Z Deszczu Pod Rynnę:
gorzej, znaleźć się w gorszej sytuacji niż poprzednio: Zdaje się, iż Anka trafiła z deszczu pod rynnę. Odeszła z poprzedniej pracy, ponieważ szef był niezrównoważony, lecz ten nowy to prawdziwy tylko tego brakuje (do szczęścia) definicja.
Trzymać Się Maminej Spódnicy:
być niesamodzielnym, uzależnionym od matki, być maminsynkiem: Józek miał trzydziestkę na karku, a nadal trzymał się maminej spódnicy tylko tego brakuje (do szczęścia) co znaczy.
Trafiać Przez Żołądek Do Serca:
zabiegać o czyjeś względy: Babcia regularnie powtarzała, iż każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść i najprościej trafić poprzez żołądek do serca, dlatego każda panna na wydaniu musi umieć gotować tylko tego brakuje (do szczęścia) słownik.
Tuż Pod Nosem:
bardzo blisko, w bezpośrednim otoczeniu: Ich osiedle to oaza zieleni i tuż pod nosem mają jeszcze wielki park tylko tego brakuje (do szczęścia) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tylko tego brakuje (do znaczenie w Znaczenie zwrotu T .