TRZYMAĆ DALEKA KOGOŚ CZEGOŚ co to jest
Definicja TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA (OD KOGOŚ, CZEGOŚ). Słownik unikać kontaktu z kimś, czymś: Dobrze ci.

Czy przydatne?

Definicja trzymać się z daleka (od kogoś, czegoś)

Co to jest TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA (OD KOGOŚ, CZEGOŚ): unikać kontaktu z kimś, czymś: Dobrze ci radzę, trzymaj się z daleka od Jarka i jego kumpli, a unikniesz kłopotów

Takie Buty [Taki Gips, Numer]:
o to chodzi, tak rzecz się ma: To takie buty! Matce i tacie opowiadasz, jakie to trudne studia, wyłudzasz od nich kapitał, a tu dowiaduję się, iż zrezygnowałeś pół roku temu trzymać się z daleka (od kogoś, czegoś) co to jest.
To Za Mało Powiedziane:
stwierdzenie, iż jakaś recenzja jest zbyt delikatna, niezupełnie odpowiada faktom: Nazwać jego zachowanie niegrzecznym - to zbyt niewiele powiedziane. On się zachowuje zwyczajnie skandalicznie trzymać się z daleka (od kogoś, czegoś) definicja.
Tęga Głowa [Tęgi Umysł]:
inteligencja, mądrość: Tutaj potrzebna jest tęga głowa. Przeciętny człowiek nie ogarnie tak abstrakcyjnej wiedzy. 2. o utalentowanym, błyskotliwym, mądrym człowieku: Oto nasz nowy współpracownik. Pan trzymać się z daleka (od kogoś, czegoś) co znaczy.
Twarzą W Twarz:
na wprost kogoś, bezpośrednio: Ciekawe, czy będzie miał odwagę mu to powtórzyć na spotkaniu twarzą w twarz trzymać się z daleka (od kogoś, czegoś) słownik.
Tracić Rozum [Zmysły]:
chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła rozum i nigdy nie wróciła do równowagi i zdrowia. 2. szaleć z niepokoju, rozpaczać: Traciła rozum, wyobrażając sobie najokropniejsze sytuacje z udziałem trzymać się z daleka (od kogoś, czegoś) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać się z daleka (od znaczenie w Znaczenie zwrotu T .