TRZYMAĆ MAMINEJ SPÓDNICY co to jest
Definicja TRZYMAĆ SIĘ MAMINEJ SPÓDNICY. Słownik być niesamodzielnym, uzależnionym od matki, być.

Czy przydatne?

Definicja trzymać się maminej spódnicy

Co to jest TRZYMAĆ SIĘ MAMINEJ SPÓDNICY: być niesamodzielnym, uzależnionym od matki, być maminsynkiem: Józek miał trzydziestkę na karku, a nadal trzymał się maminej spódnicy

Co znaczy Trzymać (Kogoś) Pod Pantoflem:
Porównanie nie pozwalać komuś na samodzielność, podporządkowywać sobie kogoś: Kowalska trzyma męża pod pantoflem. Chłop mądry, pomysłowy, a w domu mało ma do powiedzenia trzymać się maminej spódnicy co znaczy.
Krzyżówka Tracić Głowę:
Dlaczego trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym trzymać się maminej spódnicy krzyżówka.
Co to jest Tracić Rozum [Zmysły]:
Jak lepiej chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła rozum i nigdy nie wróciła do równowagi i zdrowia. 2. szaleć z niepokoju, rozpaczać: Traciła rozum, wyobrażając sobie najokropniejsze sytuacje z udziałem trzymać się maminej spódnicy co to jest.
Słownik Truć (Komuś) Dupę (Wulg.):
Kiedy gderać, ględzić, zawracać komuś głowę swoim gadaniem: Przestań truć mi dupę, ponieważ już tracę cierpliwość! Ile razy można słuchać tego samego trzymać się maminej spódnicy słownik.
Czym jest Trzymać Się (Czegoś) Rękami I Nogami:
Od czego zależy uczepić się, z uporem trwać przy czymś, nie chcieć z czegoś rezygnować: Trzymała się pracy rękami i nogami, ponieważ z pensji męża nie dałoby się wyżyć trzymać się maminej spódnicy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać się maminej spódnicy znaczenie w Znaczenie zwrotu T .