TRZYMAĆ KOGOŚ PRZY ŻYCIU co to jest
Definicja TRZYMAĆ (KOGOŚ) PRZY ŻYCIU. Słownik nie pozwalać komuś umrzeć, dawać nadzieję: Mam.

Czy przydatne?

Definicja trzymać (kogoś) przy życiu

Co to jest TRZYMAĆ (KOGOŚ) PRZY ŻYCIU: nie pozwalać komuś umrzeć, dawać nadzieję: Mam wszystkiego dosyć. Jedynie myśl o córce trzyma mnie przy życiu

Co znaczy Trafiło Się Jak Ślepej Kurze Ziarno:
Porównanie powiodło się komuś niezasłużenie, przypadkiem: Prawdę mówiąc, to służbowe mieszkanie trafiło ci się jak ślepej kurze ziarno. Niektórzy czekają kilka lat, a ty ledwie złożyłeś wniosek i proszę trzymać (kogoś) przy życiu co znaczy.
Krzyżówka Trójkąt Bermudzki:
Dlaczego niebezpieczne rejony na przykład dużego miasta, gdzie można zginąć bez śladu: Raczej nie zapuszczaj się tam samotnie, w szczególności wieczorem. Ta dzielnica to prawdziwy trójkąt bermudzki trzymać (kogoś) przy życiu krzyżówka.
Co to jest Trzymać [Chować] (Kogoś) Pod Kloszem:
Jak lepiej trudów codziennego życia, utrudniać komuś kontakt z otoczeniem, stwarzać cieplarniane warunki: Rodzice tak długo trzymali go pod kloszem, iż teraz nie radzi sobie z najprostszymi sytuacjami, jakie trzymać (kogoś) przy życiu co to jest.
Słownik Trzymać Język Za Zębami:
Kiedy milczeć, nie rozgłaszać czegoś, nie zdradzać tajemnic: Potrafiła trzymać język za zębami i dlatego wszyscy znajomi zwierzali się jej z kłopotów trzymać (kogoś) przy życiu słownik.
Czym jest Trzymać Gębę [Buzię] Na Kłódkę (Pot.):
Od czego zależy przestać mówić, być cicho, nie ujawniać czegoś: Trzymaj gębę na kłódkę i nie mów nikomu, co tutaj widziałeś trzymać (kogoś) przy życiu czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać (kogoś) przy życiu znaczenie w Znaczenie zwrotu T .