KRÓTKO KOGOŚ TRZYMAĆ co to jest
Definicja TRZYMAĆ (KOGOŚ) KRÓTKO. Słownik zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak.

Czy przydatne?

Definicja trzymać (kogoś) krótko

Co to jest TRZYMAĆ (KOGOŚ) KRÓTKO: zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak, lecz radzę trzymać go krótko, ponieważ gdy wyczuje wasze słabości, wejdzie wam na głowę

Co znaczy Truć Się (Czymś):
Porównanie niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę trzymać (kogoś) krótko co znaczy.
Krzyżówka Trzymać Nerwy Na Wodzy:
Dlaczego starać się nie denerwować, nie okazywać emocji: Dyskusja na zebraniu związkowym była bardzo burzliwa, przewodniczący musiał trzymać nerwy na wodzy, aby zapanować nad sytuacją trzymać (kogoś) krótko krzyżówka.
Co to jest Tamten Świat:
Jak lepiej życie po zgonu, zaświaty, drugi świat: Stary Cebula już chyba z dziesięć lat wybiera się na tamten świat - taki jest podobno schorowany. Lecz tacy najdłużej żyją trzymać (kogoś) krótko co to jest.
Słownik Trzymać Ręce [Łapy] Przy Sobie:
Kiedy nie dotykać, nie obmacywać kogoś, nie dobierać się do kogoś: Trzymaj łapy przy sobie! Jak mnie dotkniesz, pożałujesz trzymać (kogoś) krótko słownik.
Czym jest Twarda Sztuka:
Od czego zależy człowiek nieustępliwy, stanowczy: Nie martwcie się o Pawła. To twarda sztuka, byle co go nie załamie trzymać (kogoś) krótko czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać (kogoś) krótko znaczenie w Znaczenie zwrotu T .