KRÓTKO KOGOŚ TRZYMAĆ co to jest
Definicja TRZYMAĆ (KOGOŚ) KRÓTKO. Słownik zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak.

Czy przydatne?

Definicja trzymać (kogoś) krótko

Co to jest TRZYMAĆ (KOGOŚ) KRÓTKO: zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak, lecz radzę trzymać go krótko, ponieważ gdy wyczuje wasze słabości, wejdzie wam na głowę

Truć (Komuś) Dupę (Wulg.):
gderać, ględzić, zawracać komuś głowę swoim gadaniem: Przestań truć mi dupę, ponieważ już tracę cierpliwość! Ile razy można słuchać tego samego trzymać (kogoś) krótko co to jest.
Trafiać [Utrafić] W Sedno:
myśl, zauważać to co główne: Tomek referował problem chyba z dziesięć min., ale nauczycielka i tak nie była zadowolona. Łukasz powiedział raptem dwa zdania, lecz trafił w sens i otrzymał szóstkę trzymać (kogoś) krótko definicja.
Tracić Panowanie [Władzę] Nad Sobą:
przestać kontrolować własne reakcje, przeważnie ze zdenerwowania: Gdy wprowadzano oskarżonego, Antoni utracił panowanie nad sobą i krzyknął: Morderca trzymać (kogoś) krótko co znaczy.
Tanim Kosztem:
bez trudu, dosyć łatwo, niedrogo: Kupili stary dom, wyremontowali go trochę i tanim kosztem dorobili się dachu nad głową trzymać (kogoś) krótko słownik.
Twarzą W Twarz:
na wprost kogoś, bezpośrednio: Ciekawe, czy będzie miał odwagę mu to powtórzyć na spotkaniu twarzą w twarz trzymać (kogoś) krótko znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać (kogoś) krótko znaczenie w Znaczenie zwrotu T .