TRZĄŚĆ PORTKAMI [GACIAMI co to jest
Definicja TRZĄŚĆ PORTKAMI [GACIAMI] (POT.). Słownik być przestraszonym: Teraz to udaje chojraka.

Czy przydatne?

Definicja trząść portkami [gaciami] (pot.)

Co to jest TRZĄŚĆ PORTKAMI [GACIAMI] (POT.): być przestraszonym: Teraz to udaje chojraka, lecz gdy zgubił się w lesie, nieźle trząsł portkami

Co to jest Trzymać (Kogoś, Coś) W Ryzach [Karbach]:
Porównanie utrzymywać kogoś w karności, posłuszeństwie, pilnować czyjegoś właściwego zachowania: Bronek czuł respekt tylko przed matką. Wyłącznie ona potrafiła trzymać go w ryzach trząść portkami [gaciami] (pot.) co to jest.
Definicja Towarzystwo Wzajemnej Adoracji:
Dlaczego ekipa osób wzajemnie się popierających, chwalących: Niechętnie przyjmują do swego grona nowe osoby. To towarzystwo wzajemnej adoracji trząść portkami [gaciami] (pot.) definicja.
Co znaczy Tanim Kosztem:
Jak lepiej bez trudu, dosyć łatwo, niedrogo: Kupili stary dom, wyremontowali go trochę i tanim kosztem dorobili się dachu nad głową trząść portkami [gaciami] (pot.) co znaczy.
Słownik Traktować (Kogoś) Jak Powietrze:
Kiedy celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań uwagi: Co ja takiego zrobiłam, iż traktujecie mnie jak powietrze? Nie sądzicie chyba, iż ten donos to moja sprawka trząść portkami [gaciami] (pot.) słownik.
Znaczenie Tajemnica Poliszynela:
Od czego zależy rzekoma tajemnica, rzecz powszechnie znana, o której nie mówi się otwarcie: Liczne romanse Andrzeja były tajemnicą poliszynela. Tylko jego narzeczona żyła w nieświadomości trząść portkami [gaciami] (pot.) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trząść portkami [gaciami znaczenie w Znaczenie zwrotu T .