DARMO TRUDNO co to jest
Definicja TRUDNO I DARMO. Słownik wyrażenie stosowane w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić.

Czy przydatne?

Definicja trudno i darmo

Co to jest TRUDNO I DARMO: wyrażenie stosowane w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za należyte

Co znaczy (Coś) Trzęsie Się [Huczy] Od Plotek:
Porównanie w jakimś miejscu wszyscy o czymś plotkują, czymś są zaaferowani: Zakład aż trząsł się od plotek na temat dyrektora Jacyny i jego nowej sekretarki trudno i darmo co znaczy.
Krzyżówka Takie Buty [Taki Gips, Numer]:
Dlaczego o to chodzi, tak rzecz się ma: To takie buty! Matce i tacie opowiadasz, jakie to trudne studia, wyłudzasz od nich kapitał, a tu dowiaduję się, iż zrezygnowałeś pół roku temu trudno i darmo krzyżówka.
Co to jest Tak Jak Stał:
Jak lepiej ktoś miał na i przy sobie, nie zabierając nic ze sobą: Dyskusja zamieniła się w pyskówkę. Był coraz bardziej wzburzony. Nagle poderwał się z miejsca i tak jak stał wyszedł z sali, trzaskając drzwiami trudno i darmo co to jest.
Słownik Trójkąt Bermudzki:
Kiedy niebezpieczne rejony na przykład dużego miasta, gdzie można zginąć bez śladu: Raczej nie zapuszczaj się tam samotnie, w szczególności wieczorem. Ta dzielnica to prawdziwy trójkąt bermudzki trudno i darmo słownik.
Czym jest Truć Się (Czymś):
Od czego zależy niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę trudno i darmo czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trudno i darmo znaczenie w Znaczenie zwrotu T .