TRAKTOWAĆ KOGOŚ NOGA [PER co to jest
Definicja TRAKTOWAĆ (KOGOŚ) PER NOGA [PER NOGAM, PRZEZ NOGĘ]. Słownik traktować kogoś z wyższością.

Czy przydatne?

Definicja traktować (kogoś) per noga [per nogam, przez nogę]

Co to jest TRAKTOWAĆ (KOGOŚ) PER NOGA [PER NOGAM, PRZEZ NOGĘ]: traktować kogoś z wyższością, z pogardą: Jeśli mu na kimś zależy, jest dla tej osoby uprzedzająco grzeczny, pozostałych traktuje per noga

Trafiło Się Jak Ślepej Kurze Ziarno:
powiodło się komuś niezasłużenie, przypadkiem: Prawdę mówiąc, to służbowe mieszkanie trafiło ci się jak ślepej kurze ziarno. Niektórzy czekają kilka lat, a ty ledwie złożyłeś wniosek i proszę traktować (kogoś) per noga [per nogam, przez nogę] co to jest.
Twarz Pokerzysty:
twarz, z której trudno odgadnąć myśli, uczucia, kamienna twarz: Zasiadł do negocjacji z twarzą pokerzysty traktować (kogoś) per noga [per nogam, przez nogę] definicja.
Trzymać (Kogoś) Krótko:
zmuszać kogoś do posłuszeństwa: Jacek to dobry chłopak, lecz radzę trzymać go krótko, ponieważ gdy wyczuje wasze słabości, wejdzie wam na głowę traktować (kogoś) per noga [per nogam, przez nogę] co znaczy.
Toczyć Się Utartym Torem [Szlakiem]:
schematycznie, odpowiednio z ustaleniami: Życie Jerzego od wielu miesięcy toczyło się utartym torem: rano do pracy, później błyskawicznie do domu na obiad i... na budowę. Tam spędzał każdą wolną traktować (kogoś) per noga [per nogam, przez nogę] słownik.
Tłuste Lata [Tłusty Rok]:
czas dobrobytu, pomyślności: Po podpisaniu kontraktu z Ukrainą dla fabryki nadeszły tłuste lata: dziewięćdziesiąt proc. produkcji wysyłano na eksport, a o pozostałe dziesięć walczyli klienci krajowi traktować (kogoś) per noga [per nogam, przez nogę] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest traktować (kogoś) per noga znaczenie w Znaczenie zwrotu T .