ZMYSŁY ROZUM TRACIĆ co to jest
Definicja TRACIĆ ROZUM [ZMYSŁY]. Słownik 1. wariować, chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła.

Czy przydatne?

Definicja tracić rozum [zmysły]

Co to jest TRACIĆ ROZUM [ZMYSŁY]: 1. wariować, chorować psychicznie: Po zgonu córki utraciła rozum i nigdy nie wróciła do równowagi i zdrowia. 2. szaleć z niepokoju, rozpaczać: Traciła rozum, wyobrażając sobie najokropniejsze sytuacje z udziałem Edyty. A ona zwyczajnie została na noc u koleżanki

Co znaczy Targnąć Się Na Życie:
Porównanie popełnić albo próbować popełnić samobójstwo: Żołnierz targnął się na życie, ponieważ rzuciła go dziewczyna tracić rozum [zmysły] co znaczy.
Krzyżówka Topić Troski [Smutki, Robaka] W (Czymś):
Dlaczego upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć o czymś: Po wyjeździe Justyny Stefan przesiadywał wieczorami w pubie i topił smutki w kieliszku tracić rozum [zmysły] krzyżówka.
Co to jest Trzęsienie Ziemi:
Jak lepiej gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi tracić rozum [zmysły] co to jest.
Słownik Tajemnica Poliszynela:
Kiedy rzekoma tajemnica, rzecz powszechnie znana, o której nie mówi się otwarcie: Liczne romanse Andrzeja były tajemnicą poliszynela. Tylko jego narzeczona żyła w nieświadomości tracić rozum [zmysły] słownik.
Czym jest Trzymać (Kogoś) Za Słowo:
Od czego zależy liczyć na dotrzymanie, spełnienie obietnicy: Obiecałeś, iż w tym roku pojedziemy do Hiszpanii. Czyli trzymam cię za wyraz tracić rozum [zmysły] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tracić rozum [zmysły znaczenie w Znaczenie zwrotu T .