TRACIĆ KOGOŚ OCZU [OKA co to jest
Definicja TRACIĆ (KOGOŚ, COŚ) Z OCZU [OKA]. Słownik 1. przestać kogoś albo coś widzieć, dostrzegać.

Czy przydatne?

Definicja tracić (kogoś, coś) z oczu [oka]

Co to jest TRACIĆ (KOGOŚ, COŚ) Z OCZU [OKA]: 1. przestać kogoś albo coś widzieć, dostrzegać na skutek oddalenia: Długo machała im chusteczką, aż nareszcie utraciła ich z oczu. 2. tracić z kimś kontakt, nie wiedzieć, co się z kimś dzieje, przestać widywać kogoś: Po raz ostatni widział się z Łukaszem trzy lata temu. Później utracił go z oczu

Trzęsienie Ziemi:
gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] co to jest.
To Za Mało Powiedziane:
stwierdzenie, iż jakaś recenzja jest zbyt delikatna, niezupełnie odpowiada faktom: Nazwać jego zachowanie niegrzecznym - to zbyt niewiele powiedziane. On się zachowuje zwyczajnie skandalicznie tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] definicja.
Truć (Komuś) Dupę (Wulg.):
gderać, ględzić, zawracać komuś głowę swoim gadaniem: Przestań truć mi dupę, ponieważ już tracę cierpliwość! Ile razy można słuchać tego samego tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] co znaczy.
Trzymać [Mieć] Asa W Rękawie:
można użyć w odpowiednim momencie, aby przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę: Wydawało się, iż jego kwestia jest przegrana, a on w czasie gdy trzymał asa w rękawie i w odpowiednim momencie tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] słownik.
Trójkąt Małżeński:
przypadek, gdzie jedno z małżonków ma kochankę albo kochanka: Żyli w trójkącie małżeńskim od przynajmniej dwóch lat, lecz Staszek nie miał o tym definicje tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tracić (kogoś, coś) z oczu znaczenie w Znaczenie zwrotu T .