TRACIĆ KOGOŚ OCZU [OKA co to jest
Definicja TRACIĆ (KOGOŚ, COŚ) Z OCZU [OKA]. Słownik 1. przestać kogoś albo coś widzieć, dostrzegać.

Czy przydatne?

Definicja tracić (kogoś, coś) z oczu [oka]

Co to jest TRACIĆ (KOGOŚ, COŚ) Z OCZU [OKA]: 1. przestać kogoś albo coś widzieć, dostrzegać na skutek oddalenia: Długo machała im chusteczką, aż nareszcie utraciła ich z oczu. 2. tracić z kimś kontakt, nie wiedzieć, co się z kimś dzieje, przestać widywać kogoś: Po raz ostatni widział się z Łukaszem trzy lata temu. Później utracił go z oczu

Co znaczy Tracić Grunt Pod Nogami:
Porównanie tracić pewność siebie, dotychczasowy pkt. oparcia, pozycję, stanowisko: Matka kierowała całym jego życiem. Gdy zmarła, utracił grunt pod nogami tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] co znaczy.
Krzyżówka Trzymać Nerwy Na Wodzy:
Dlaczego starać się nie denerwować, nie okazywać emocji: Dyskusja na zebraniu związkowym była bardzo burzliwa, przewodniczący musiał trzymać nerwy na wodzy, aby zapanować nad sytuacją tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] krzyżówka.
Co to jest Też (Mi) Pytanie:
Jak lepiej lekceważąco o czyimś pytaniu, na które odpowiedź wydaje się oczywista: Czy spędzimy wspólnie wakacje? Także mi zapytanie. Przecież od dziesięciu lat wyjeżdżamy razem tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] co to jest.
Słownik Trzymać [Zachować] (Dobrą) Linię:
Kiedy być szczupłym zgrabnym: Trudno zachować niezłą linię, gdy się uwielbia słodycze tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] słownik.
Czym jest Twarda Szkoła:
Od czego zależy trudne warunki życia, twarda dyscyplina: W wojsku przeszedłem twardą szkołę, to fakt. Nauczyłem się tam, iż powinienem liczyć w pierwszej kolejności na siebie tracić (kogoś, coś) z oczu [oka] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tracić (kogoś, coś) z oczu znaczenie w Znaczenie zwrotu T .