DŁUGACH TONĄĆ co to jest
Definicja TONĄĆ W DŁUGACH. Słownik być bardzo zadłużonym, zapożyczonym: Zakład tonął w długach.

Czy przydatne?

Definicja tonąć w długach

Co to jest TONĄĆ W DŁUGACH: być bardzo zadłużonym, zapożyczonym: Zakład tonął w długach, pensje dla załogi wypłacano nieregularnie, lecz na szczególne nagrody dla zarządu kapitał się znalazły

Co znaczy Tłuste Kawały:
Porównanie nieprzyzwoite, pikantne żarty, dowcipy: Jarek uwielbiał opowiadać tłuste kawały, a Magda ich nie znosiła. Na tym tle dochodziło pomiędzy nimi do sprzeczek tonąć w długach co znaczy.
Krzyżówka Takie Buty [Taki Gips, Numer]:
Dlaczego o to chodzi, tak rzecz się ma: To takie buty! Matce i tacie opowiadasz, jakie to trudne studia, wyłudzasz od nich kapitał, a tu dowiaduję się, iż zrezygnowałeś pół roku temu tonąć w długach krzyżówka.
Co to jest Trafić (Jak) Kulą W Płot:
Jak lepiej zrobić głupstwo, postąpić zupełnie nieodpowiednio, powiedzieć coś kompletnie nietrafnie, niesłusznie: Kupili nowożeńcom odkurzacz w prezencie, lecz trafili jak kulą w płot: młodzi dostali ich pięć tonąć w długach co to jest.
Słownik Trzymać Nerwy Na Wodzy:
Kiedy starać się nie denerwować, nie okazywać emocji: Dyskusja na zebraniu związkowym była bardzo burzliwa, przewodniczący musiał trzymać nerwy na wodzy, aby zapanować nad sytuacją tonąć w długach słownik.
Czym jest Trzymać (Kogoś) Przy Życiu:
Od czego zależy nie pozwalać komuś umrzeć, dawać nadzieję: Mam wszystkiego dosyć. Jedynie myśl o córce trzyma mnie przy życiu tonąć w długach czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tonąć w długach znaczenie w Znaczenie zwrotu T .