CAŁKIEM INNA PARA KALOSZY co to jest
Definicja TO (CAŁKIEM) INNA PARA KALOSZY. Słownik to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego.

Czy przydatne?

Definicja to (całkiem) inna para kaloszy

Co to jest TO (CAŁKIEM) INNA PARA KALOSZY: to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego: Lubię cię, lecz poręczenie tak dużej stawki pożyczki to zupełnie inna para kaloszy

Co znaczy (Coś) Trzęsie Się [Huczy] Od Plotek:
Porównanie w jakimś miejscu wszyscy o czymś plotkują, czymś są zaaferowani: Zakład aż trząsł się od plotek na temat dyrektora Jacyny i jego nowej sekretarki to (całkiem) inna para kaloszy co znaczy.
Krzyżówka Tłuste Kawały:
Dlaczego nieprzyzwoite, pikantne żarty, dowcipy: Jarek uwielbiał opowiadać tłuste kawały, a Magda ich nie znosiła. Na tym tle dochodziło pomiędzy nimi do sprzeczek to (całkiem) inna para kaloszy krzyżówka.
Co to jest Trzymać Gębę [Buzię] Na Kłódkę (Pot.):
Jak lepiej przestać mówić, być cicho, nie ujawniać czegoś: Trzymaj gębę na kłódkę i nie mów nikomu, co tutaj widziałeś to (całkiem) inna para kaloszy co to jest.
Słownik Trzepać Językiem:
Kiedy mówić wiele i byle co: Każdego dnia trzepie językiem od rana do wieczora, a skutek jest taki, iż ani mąż, ani dzieci już nie słuchają tego, co mówi to (całkiem) inna para kaloszy słownik.
Czym jest Trójkąt Bermudzki:
Od czego zależy niebezpieczne rejony na przykład dużego miasta, gdzie można zginąć bez śladu: Raczej nie zapuszczaj się tam samotnie, w szczególności wieczorem. Ta dzielnica to prawdziwy trójkąt bermudzki to (całkiem) inna para kaloszy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest to (całkiem) inna para kaloszy znaczenie w Znaczenie zwrotu T .