CAŁKIEM INNA PARA KALOSZY co to jest
Definicja TO (CAŁKIEM) INNA PARA KALOSZY. Słownik to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego.

Czy przydatne?

Definicja to (całkiem) inna para kaloszy

Co to jest TO (CAŁKIEM) INNA PARA KALOSZY: to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego: Lubię cię, lecz poręczenie tak dużej stawki pożyczki to zupełnie inna para kaloszy

Te Sprawy [Rzeczy]:
kwestie powiązane z seksem: Powiedz, braciszku, jak u ciebie z tymi sprawami ? Masz dziewczynę to (całkiem) inna para kaloszy co to jest.
Tracić Głowę:
trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym to (całkiem) inna para kaloszy definicja.
Tonąć We Łzach:
mocno, rozpaczliwie płakać, zalewać się łzami: Co to się mogło stać? Rano była radosna jak ptaszek, a od czasu rozmowy z Pawłem tonie we łzach. Czyżby ją rzucił to (całkiem) inna para kaloszy co znaczy.
Trzymać Się Z Daleka (Od Kogoś, Czegoś):
unikać kontaktu z kimś, czymś: Dobrze ci radzę, trzymaj się z daleka od Jarka i jego kumpli, a unikniesz kłopotów to (całkiem) inna para kaloszy słownik.
Traktować (Kogoś, Coś) Z Góry:
traktować lekceważąco, z wyższością: Traktował ludzi z góry i dlatego nie miał przyjaciół to (całkiem) inna para kaloszy znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest to (całkiem) inna para kaloszy znaczenie w Znaczenie zwrotu T .