ZMRUŻYĆ [OCZU co to jest
Definicja NIE ZMRUŻYĆ OKA [OCZU]. Słownik nie spać nawet poprzez chwilę: Spodziewałem się telefonu.

Czy przydatne?

Definicja nie zmrużyć oka [oczu]

Co to jest NIE ZMRUŻYĆ OKA [OCZU]: nie spać nawet poprzez chwilę: Spodziewałem się telefonu ze szpitala z wiadomością, iż urodził mi się syn. Poprzez całą noc nie zmrużyłem oka

Co znaczy Nosić (Kogoś) Na Rękach:
Porównanie okazywać komuś specjalne względy, dogadzać, spełniać wszystkie życzenia: Bezpośrednio po ślubie wszystko było jak w bajce, nosił żonę na rękach. Jednak nie trwało to długo nie zmrużyć oka [oczu] co znaczy.
Krzyżówka Nie Ma Strachu:
Dlaczego bez obaw, spokojnie: Proszę spokojnie zostawić swój auto przed budynkiem. Nie ma strachu, ochroniarz nie spuści go z oka nie zmrużyć oka [oczu] krzyżówka.
Co to jest Na Każdym Kroku:
Jak lepiej ciągle, zawsze, wszędzie: Tyle mówi się o kryzysie w gospodarce, a jednak na każdym kroku widzi się nowe luksusowe osiedla, nowoczesne biurowce, drogie samochody nie zmrużyć oka [oczu] co to jest.
Słownik (Jak) Na Lekarstwo:
Kiedy odrobinę: W tym nadmorskim kurorcie pełno jest smażalni ryb, barów i restauracji, lecz takich miejsc, gdzie można aby przyjemnie posiedzieć i zjeść smaczny posiłek, jest tam jak na lek nie zmrużyć oka [oczu] słownik.
Czym jest Nie Mieć Nic Do Gadania [Powiedzenia]:
Od czego zależy nie mieć prawa do zajmowania głosu w istotnych kwestiach: W tej rodzinie kobiety nigdy nie miały nic do gadania. Wszystkie istotne decyzje podejmowali mężczyźni nie zmrużyć oka [oczu] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie zmrużyć oka [oczu znaczenie w Znaczenie zwrotu N .