PNĄĆ SŁOWA [SŁOWEM SŁÓWKA co to jest
Definicja NIE PISNĄĆ (O CZYMŚ) (ANI) SŁOWA [SŁOWEM, SŁÓWKA,. Słownik utrzymać coś w sekrecie, nie.

Czy przydatne?

Definicja nie pisnąć (o czymś) (ani) słowa [słowem, słówka,

Co to jest NIE PISNĄĆ (O CZYMŚ) (ANI) SŁOWA [SŁOWEM, SŁÓWKA,: utrzymać coś w sekrecie, nie zdradzić się z czymś: Jednakże od dwóch miesięcy wiedział, iż Ola jest w ciąży, nie pisnął rodzinie ani słowa

Co znaczy Nosić Wysoko Czoło:
Porównanie mieć poczucie własnej wartości, być człowiekiem dumnym: Z wyjątkiem okoliczności, Joanna nosiła wysoko czoło, niektórzy sądzili nawet, iż jest zarozumiała nie pisnąć (o czymś) (ani) słowa [słowem, słówka, co znaczy.
Krzyżówka Na Żywca (Pot.):
Dlaczego 1. bez znieczulenia, bez narkozy: Wyrwała mu ząb na żywca, a on nawet nie pisnął. 2. stosując żywą przynętę (w wędkarstwie): Szczupaki najlepiej biorą na żywca nie pisnąć (o czymś) (ani) słowa [słowem, słówka, krzyżówka.
Co to jest Niech Trupem Padnę, Jeśli... (Pot.):
Jak lepiej zwrot stosowany dla podkreślenia swojej prawdomówności: Niech trupem padnę, jeżeli kłamię. Faktycznie nie ukradłem tego portfela nie pisnąć (o czymś) (ani) słowa [słowem, słówka, co to jest.
Słownik Nie Mieć Oleju W Głowie:
Kiedy postępować nielogicznie, nierozsądnie: Ty chyba nie masz oleju w głowie, po co kupiłeś następną kosiarkę nie pisnąć (o czymś) (ani) słowa [słowem, słówka, słownik.
Czym jest Nie Jest (Nigdzie) Powiedziane, Że...:
Od czego zależy nie jest pewne, oczywiste: Komu nie chce się uczyć, niech od razu wycofa własne papiery. Nie jest nigdzie powiedziane, iż wszyscy muszą studiować nie pisnąć (o czymś) (ani) słowa [słowem, słówka, czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie pisnąć (o czymś) (ani znaczenie w Znaczenie zwrotu N .