MIEĆ STRACENIA co to jest
Definicja NIE MIEĆ NIC DO STRACENIA. Słownik być zdeterminowanym, gotowym na podjęcie ryzyka.

Czy przydatne?

Definicja nie mieć nic do stracenia

Co to jest NIE MIEĆ NIC DO STRACENIA: być zdeterminowanym, gotowym na podjęcie ryzyka, ponieważ swoja przypadek jest na tyle zła, iż nic jej nie pogorszy: Co ci szkodzi wystartować w tym konkursie, może tylko zyskać, nie masz nic do stracenia

Co znaczy Na Luzie (Pot.):
Porównanie swobodnie, bez skrępowania czy wysiłku: Poszłam na ten egzamin na pełnym luzie, aczkolwiek tak faktycznie sporo nie umiałam nie mieć nic do stracenia co znaczy.
Krzyżówka Nudy Ma Pudy (Pot.):
Dlaczego zwrot stosowany wtedy, gdy nic się nie dzieje, jest nudno i nieciekawie: - Co u ciebie słychać? - A nic, nudy na pudy. Dom, robota, i tak w kółko nie mieć nic do stracenia krzyżówka.
Co to jest Nadszarpnięty Zębem [Przez Ząb] Czasu:
Jak lepiej jest widoczny upływ czasu, nienowy, częściowo podniszczony: Ten budynek jest wprawdzie nadszarpnięty zębem czasu, lecz stoi w bardzo atrakcyjnym punkcie, więc warto się nim zainteresować nie mieć nic do stracenia co to jest.
Słownik Nie Jest (Nigdzie) Powiedziane, Że...:
Kiedy nie jest pewne, oczywiste: Komu nie chce się uczyć, niech od razu wycofa własne papiery. Nie jest nigdzie powiedziane, iż wszyscy muszą studiować nie mieć nic do stracenia słownik.
Czym jest Na Pierwszy Ogień:
Od czego zależy na start, przede wszystkim: Dzisiaj powtórzymy sobie trygonometrię. Na pierwszy ogień weźmy zadania ze strony 34 nie mieć nic do stracenia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie mieć nic do stracenia znaczenie w Znaczenie zwrotu N .