MIEĆ BOGA SERCU co to jest
Definicja NIE MIEĆ BOGA W SERCU. Słownik być człowiekiem niedobrym, zuchwałym, zasługującym na.

Czy przydatne?

Definicja nie mieć Boga w sercu

Co to jest NIE MIEĆ BOGA W SERCU: być człowiekiem niedobrym, zuchwałym, zasługującym na potępienie: Ona chyba nie ma Boga w sercu, iż potrafi zostawić takie małe dziecko bez opieki!

Co znaczy Nie Wziąć [Nie Dostać, Nie Otrzymać] (Złamanego) G:
Porównanie dostać jakichkolwiek pieniędzy: Staszek przygotował projekt obchodów 500 lecia swego rodzinnego miasteczka, lecz nie wziął za to złamanego grosza, ponieważ uważał, iż to jego obywatelski wymóg nie mieć boga w sercu co znaczy.
Krzyżówka Nie Puszczać Pary Z Ust [Z Gęby] (Pot.):
Dlaczego zachowywać milczenie w jakiejś sprawie, nie ujawniać tajemnicy: Jednakże wiedział o planowanej podwyżce cen, nie puszczał pary z ust nie mieć boga w sercu krzyżówka.
Co to jest Na Rękę:
Jak lepiej zarobić, otrzymać, dostać - o zarobkach netto, po odliczeniu wszystkich potrąceń: W sklepie zarabia sześćset złotych na rękę, więc trudno się dziwić, iż zalega z czynszem nie mieć boga w sercu co to jest.
Słownik Nie Mieć Nic Do Gadania [Powiedzenia]:
Kiedy nie mieć prawa do zajmowania głosu w istotnych kwestiach: W tej rodzinie kobiety nigdy nie miały nic do gadania. Wszystkie istotne decyzje podejmowali mężczyźni nie mieć boga w sercu słownik.
Czym jest Nie Mieć Złudzeń Co Do (Kogoś, Czegoś):
Od czego zależy po kimś, po czymś zbyt sporo: Wszyscy komentatorzy nie mają złudzeń co do szans polskiej drużyny w takich mistrzostwach. Od dwóch sezonów nie ma ona na koncie jakichkolwiek zwycięstw nie mieć boga w sercu czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie mieć Boga w sercu znaczenie w Znaczenie zwrotu N .