KOZERY co to jest
Definicja NIE BEZ KOZERY. Słownik nie bez powodu, w ustalonym celu: Nie bez kozery mówi się o nich.

Czy przydatne?

Definicja nie bez kozery

Co to jest NIE BEZ KOZERY: nie bez powodu, w ustalonym celu: Nie bez kozery mówi się o nich centusie. Oni rzeczywiście są bardzo oszczędni

Co znaczy Na Czarno:
Porównanie o nielegalnej pracy, wykonywanej bez formalnego zatrudnienia: Wyjechał do Anglii, gdzie znalazł jakąś pracę na czarno i w ten sposób utrzymywał się poprzez rok nie bez kozery co znaczy.
Krzyżówka Na Zbity Pysk [Łeb] (Pot.):
Dlaczego sposób brutalny, gwałtowny (zazwyczaj o sytuacji, gdy wbrew swojej woli trzeba opuścić jakąś grupę): Popracował tam dwa miesiące, lecz tyle razy przyszedł pijany, iż wyrzucili go na zbity pysk nie bez kozery krzyżówka.
Co to jest Na Wylot:
Jak lepiej kompletnie, bardzo precyzyjnie: Pracując z nim tyle lat, poznałam na wylot jego sposoby, więc radzę ci zachować ostrożność w kontaktach z nim nie bez kozery co to jest.
Słownik (Ktoś, Coś) Nie Z Tej Ziemi:
Kiedy ktoś albo coś niezwykłego, wzbudzającego zachwyt albo zdumienie: Wczorajszy spektakl światło i dźwięk z muzyką Michela Jarre´a był nie z tej ziemi nie bez kozery słownik.
Czym jest Nadawać Się Do Kosza [Do Śmieci]:
Od czego zależy być bezwartościowym i nieprzydatnym: Przyniósł dzisiaj raport, nad którym pracował cały tydzień, lecz to się nadaje do kosza. Zrobił w nim tyle błędów, iż nawet poprawić byłoby trudno nie bez kozery czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie bez kozery znaczenie w Znaczenie zwrotu N .