KOZERY co to jest
Definicja NIE BEZ KOZERY. Słownik nie bez powodu, w ustalonym celu: Nie bez kozery mówi się o nich.

Czy przydatne?

Definicja nie bez kozery

Co to jest NIE BEZ KOZERY: nie bez powodu, w ustalonym celu: Nie bez kozery mówi się o nich centusie. Oni rzeczywiście są bardzo oszczędni

Co znaczy Napędzać (Komuś) Stracha [Strachu]:
Porównanie nastraszyć kogoś: Lecz mi napędziłaś stracha tym swoim telefonem, już myślałam, iż stało się coś poważnego nie bez kozery co znaczy.
Krzyżówka Na Stronę:
Dlaczego od ludzi, którzy mogą usłyszeć albo zobaczyć coś, co się chce zachować w tajemnicy: Przejdźmy na stronę, ponieważ chcę panu powiedzieć coś ważnego. 2. za potrzebą, by się załatwić: Niech się pan nie bez kozery krzyżówka.
Co to jest Na Dobrą Sprawę:
Jak lepiej tak faktycznie, po rozważeniu wszystkich okoliczności: Myślę, iż lepiej będzie zostać w domu, niż jechać do Kowalskich. Na niezłą sprawę nic mnie tam nie ciągnie nie bez kozery co to jest.
Słownik Na Łapu Capu:
Kiedy błyskawicznie, bez przygotowania: Nie znoszę wyjeżdżać tak na łapu capu na urlop. Wolę kupić wycieczkę z wyprzedzeniem, a nie łapać ostatnie okazje i zaryzykować, iż coś będzie nie tak nie bez kozery słownik.
Czym jest Niech Trupem Padnę, Jeśli... (Pot.):
Od czego zależy zwrot stosowany dla podkreślenia swojej prawdomówności: Niech trupem padnę, jeżeli kłamię. Faktycznie nie ukradłem tego portfela nie bez kozery czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nie bez kozery znaczenie w Znaczenie zwrotu N .