GRUSZKI PIETRUSZKI GRUCHY co to jest
Definicja NI Z GRUSZKI, NI Z PIETRUSZKI [NI Z GRUCHY, NI Z P. Słownik nagle, nieoczekiwanie: Już.

Czy przydatne?

Definicja ni z gruszki, ni z pietruszki [ni z gruchy, ni z p

Co to jest NI Z GRUSZKI, NI Z PIETRUSZKI [NI Z GRUCHY, NI Z P: nagle, nieoczekiwanie: Już zbieraliśmy się do domu, gdy nagle Marian ni z gruszki, ni z pietruszki wystrzelił, iż za tydzień się żeni i prosi nas na świadków

Co znaczy Nie Wiedzieć (Nic) O Bożym Świecie:
Porównanie nie być na bieżąco z czymś: Od lat mieszkał w małym miasteczku, ponieważ - jak twierdził - stolica go męczyła. Tu nie wiedział nic o bożym świecie - i był z tego zadowolony ni z gruszki, ni z pietruszki [ni z gruchy, ni z p co znaczy.
Krzyżówka Nerwy (Kogoś) Poniosły:
Dlaczego ktoś utracił kontrolę nad własnymi emocjami, w zdenerwowaniu powiedział albo zrobił coś, czego żałuje: Wybacz, iż tak na ciebie nakrzyczałem, nerwy mnie poniosły ni z gruszki, ni z pietruszki [ni z gruchy, ni z p krzyżówka.
Co to jest Nie Widzieć [Nie Patrzeć] Dalej Niż Koniec [Czubek:
Jak lepiej nikim albo niczym innym, a wyłącznie sobą i własną rodziną, wykazywać obojętność wobec cudzych problemów, patrzeć egoistycznie na świat: Jesteś nadzwyczajnym egoistą! Nie widzisz dalej niż czubek ni z gruszki, ni z pietruszki [ni z gruchy, ni z p co to jest.
Słownik Niedźwiedzia Przysługa:
Kiedy przysługa która przynosi więcej szkód niż pożytku: Przynosząc te sadzonki, zrobił jej niedźwiedzią przysługę. Musi je wsadzić, pielęgnować, a nie ma na to czasu ni z gruszki, ni z pietruszki [ni z gruchy, ni z p słownik.
Czym jest Nie Tędy Droga!:
Od czego zależy wtedy, gdy chce się powiedzieć, iż czyjś tok rozumowania albo sposób postępowania jest niewłaściwy: O nie, mój drogi! Ani ja, ani ojciec nie będziemy odrabiać za ciebie lekcji. Nie tędy droga. Na ni z gruszki, ni z pietruszki [ni z gruchy, ni z p czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ni z gruszki, ni z pietruszki znaczenie w Znaczenie zwrotu N .