NAPĘDZAĆ KOMUŚ STRACHA co to jest
Definicja NAPĘDZAĆ (KOMUŚ) STRACHA [STRACHU]. Słownik nastraszyć kogoś: Lecz mi napędziłaś stracha.

Czy przydatne?

Definicja napędzać (komuś) stracha [strachu]

Co to jest NAPĘDZAĆ (KOMUŚ) STRACHA [STRACHU]: nastraszyć kogoś: Lecz mi napędziłaś stracha tym swoim telefonem, już myślałam, iż stało się coś poważnego!

Co znaczy Na Piękne Oczy:
Porównanie za nic, bez szczególnych zasług, tylko ze względu dobrego wyglądu czy uprzywilejowanej pozycji: Myślisz, iż zawsze będziesz dostawać kapitał na piękne oczy? Chwilę na nie wreszcie zapracować napędzać (komuś) stracha [strachu] co znaczy.
Krzyżówka (Ktoś) Nie Rodzi Się Na Kamieniu:
Dlaczego odznacza się uzdolnieniami, zaletami, kto nie ma wielu odpowiedników czy naśladowców: Taki talent piłkarski jak Citko nie rodzi się na kamieniu, dlatego trzeba mu utworzyć odpowiednie warunki, wtedy napędzać (komuś) stracha [strachu] krzyżówka.
Co to jest Nietknięty Stopą Ludzką [Człowieka]:
Jak lepiej niezamieszkany, zachowany w stanie powstałym poprzez naturę: Na Oceanie Indyjskim można znaleźć sporo wysepek nietkniętych ludzką stopą napędzać (komuś) stracha [strachu] co to jest.
Słownik Na Wabia (Pot.):
Kiedy sprowokować kogoś do oczekiwanej reakcji: Właściciele restauracji wystawiają przed wejściem przykładowe menu, gdzie na wabia umieszczają dwie, trzy tanie potrawy, które mają zachęcić do wejścia do napędzać (komuś) stracha [strachu] słownik.
Czym jest (Ktoś) Nie Wie, Po Jakim Świecie Chodzi [Na Jakim:
Od czego zależy o kimś niepraktycznym, nieznającym realiów życia: Chłopie, spójrz realnie na świat. Przecież ty nie wiesz, po jakim świecie chodzisz napędzać (komuś) stracha [strachu] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest napędzać (komuś) stracha znaczenie w Znaczenie zwrotu N .