PODZIW co to jest
Definicja NAD PODZIW. Słownik wyjątkowo dobrze, aż trudno w to uwierzyć, nieprawdopodobnie.

Czy przydatne?

Definicja nad podziw

Co to jest NAD PODZIW: wyjątkowo dobrze, aż trudno w to uwierzyć, nieprawdopodobnie: Przyjedź do nas na podwieczorek, będzie babka drożdżowa. Nad podziw mi się udała

Co znaczy Nie Schodzić Z Afisza:
Porównanie o sztuce albo filmie, który poprzez dłuższy czas utrzymuje się w repertuarze: To był wielki sukces. Sztuka nie schodziła z afisza poprzez kilka lat nad podziw co znaczy.
Krzyżówka Nosić Koszulę W Zębach (Pot.):
Dlaczego żartobliwie o przeszłości kogoś młodszego od mówiącego, kto wtedy był małym dzieckiem: Gdy ja szedłem do wojska, Karol nosił jeszcze koszulę w zębach nad podziw krzyżówka.
Co to jest Niech (Kogoś, Coś) Gęś Kopnie [Kule Biją] (Pot.):
Jak lepiej wykrzyknienie stosowane spontanicznie w chwili lekkiego zdenerwowania, zaskoczenia, czasem podziwu: Lecz sobie furę nabył, niech go gęś kopnie nad podziw co to jest.
Słownik Nie Ma Żywej Duszy [Żywego Ducha]:
Kiedy nie ma ani jednej osoby: Tj. taka dziura, iż po ósmej na ulicach nie ma żywej duszy. Wszyscy siedzą w domach i oglądają telewizję nad podziw słownik.
Czym jest Na Święty Nigdy:
Od czego zależy w zbyt odległym terminie albo w ogóle: Ciągle obiecuje, iż odda mi tę książkę, lecz czuję, iż to zrobi na święty nigdy. Chyba już muszę się z nią pożegnać nad podziw czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest nad podziw znaczenie w Znaczenie zwrotu N .