POTĘGĘ co to jest
Definicja NA POTĘGĘ. Słownik z sporą intensywnością, w sporych ilościach: Od jakiegoś czasu na.

Czy przydatne?

Definicja na potęgę

Co to jest NA POTĘGĘ: z sporą intensywnością, w sporych ilościach: Od jakiegoś czasu na potęgę wypadają mi włosy. Jak tak dalej pójdzie, niedługo będę zupełnie łysa

Co to jest Narobić Bigosu:
Porównanie zamieszanie, skomplikować kwestie: Lecz narobiłaś bigosu, tyle razy zmieniając termin swojego przyjazdu. Teraz już nie wiem, czy uda się skrzyknąć wszystkich na 1 dzień, ponieważ każdy ma przecież na potęgę co to jest.
Definicja (Ktoś) Nie Czuje Kości (Pot.):
Dlaczego ktoś jest bardzo zmęczony albo obolały: Tak się napracowałem w ogrodzie, iż nie czuję kości na potęgę definicja.
Co znaczy Na Łebka (Pot.) Z Czasownikami Oznaczającymi Przem:
Jak lepiej bez zapłaty, bez biletu, przy okazji: Koło Piotrkowa zabrał na łebka młodego chłopaka z plecakiem, dzięki czemu miał towarzystwo na dalszą jazdę i nie musiał się bać, iż zaśnie za kierownicą na potęgę co znaczy.
Słownik Niech (Kogoś, Coś) Piekło Pochłonie:
Kiedy przekleństwo wyrażające marzenie, aby coś albo ktoś zniknął na zawsze: Ten człowiek wyrządził tyle zła, iż niech go piekło pochłonie na potęgę słownik.
Znaczenie (Ktoś) (Jest) Niewart Złamanego Szeląga [Grosza]:
Od czego zależy ktoś nie jest nic wart: Nie wiem, co ta Wanda w nim widzi. Dla mnie on nie jest wart złamanego grosza na potęgę znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na potęgę znaczenie w Znaczenie zwrotu N .