MIEĆ KOGOŚ NOSIE DUPIE co to jest
Definicja MIEĆ (KOGOŚ, COŚ) W NOSIE [W DUPIE] (POT.). Słownik nie przejmować się kimś albo czymś.

Czy przydatne?

Definicja mieć (kogoś, coś) w nosie [w dupie] (pot.)

Co to jest MIEĆ (KOGOŚ, COŚ) W NOSIE [W DUPIE] (POT.): nie przejmować się kimś albo czymś, mieć do kogoś, czegoś niekorzystny relacja: Mam w nosie jej wieczne humory i pretensje, nie zamierzam się tym przejmować

Co znaczy Mieć Szlaban (Pot.):
Porównanie mieć zakaz czegoś: Poprzez miesiąc mam szlaban na dyskoteki, ponieważ ostatnio wróciłam nad ranem mieć (kogoś, coś) w nosie [w dupie] (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Metoda Kija I Marchewki:
Dlaczego sposób wychowawcza polegająca na stosowaniu naprzemiennie nagród i kar: Wychowywali własne dzieci sposobem kija i marchewki mieć (kogoś, coś) w nosie [w dupie] (pot.) krzyżówka.
Co to jest Mieć Krechę U (Kogoś) (Pot.):
Jak lepiej stracić w czyichś oczach, narazić się komuś: Od kiedy rozbił mój auto, ma u mnie krechę mieć (kogoś, coś) w nosie [w dupie] (pot.) co to jest.
Słownik Myśleć [Marzyć] O Niebieskich Migdałach:
Kiedy marzyć o rzeczach nieosiągalnych, błądzić myślami: Zamiast się wziąć solidnie do pracy, siedzisz całe dnie w domu i myślisz o niebieskich migdałach. Zacznij wreszcie realnie myśleć o życiu mieć (kogoś, coś) w nosie [w dupie] (pot.) słownik.
Czym jest Mieć Dobrą [Złą] Prasę:
Od czego zależy zyskiwać dobre (złe) oceny dziennikarzy: Jako długoletni minister kultury zawsze miał niezłą prasę. Umiał rozmawiać z dziennikarzami mieć (kogoś, coś) w nosie [w dupie] (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest mieć (kogoś, coś) w nosie [w znaczenie w Znaczenie zwrotu M .