PLACEK BABO MASZ co to jest
Definicja MASZ BABO PLACEK. Słownik zwrot wyrażający zaskoczenie, konsternację, niezadowolenie.

Czy przydatne?

Definicja masz babo placek

Co to jest MASZ BABO PLACEK: zwrot wyrażający zaskoczenie, konsternację, niezadowolenie: Masz babo placek! Właśnie przyszło skierowanie do sanatorium, a ja w tym czasie mam służbowy wyjazd

Mieć Dobrą [Złą] Passę:
odnosić sukcesy (albo nie), załatwiać pomyślnie własne kwestie: Ten rysownik ma ostatnio niezłą passę. Zdobywa nagrody, a jego obrazy sprzedają się coraz lepiej masz babo placek co to jest.
Mieć Złote Serce:
być z natury dobrym i wrażliwym na cudze problemy: Moja mama ma faktycznie złote serce, lecz czasem jest nadopiekuńcza masz babo placek definicja.
Marzenie Ściętej Głowy:
coś nieosiągalnego, niemożliwego do zrealizowania: Tj. pragnienie ściętej głowy, tak aby o tej porze roku znaleźć wolny pokój nad morzem masz babo placek co znaczy.
Mieszkać O Miedzę (Z Kimś):
mieszkać w bardzo bliskim sąsiedztwie: Jego dziewczyna mieszka o miedzę, więc mogą się regularnie spotykać masz babo placek słownik.
Mówić [Pleść I In.] Co Ślina Na Język Przyniesie:
mówić wiele, mówić o rzeczach niezwiązanych z tematem, regularnie błahych: Siedziałem w przedziale z dwiema kobietami, które poprzez całą drogę gadały, co ślina na język przyniesie masz babo placek znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest masz babo placek znaczenie w Znaczenie zwrotu M .