PLACEK BABO MASZ co to jest
Definicja MASZ BABO PLACEK. Słownik zwrot wyrażający zaskoczenie, konsternację, niezadowolenie.

Czy przydatne?

Definicja masz babo placek

Co to jest MASZ BABO PLACEK: zwrot wyrażający zaskoczenie, konsternację, niezadowolenie: Masz babo placek! Właśnie przyszło skierowanie do sanatorium, a ja w tym czasie mam służbowy wyjazd

Co znaczy Mocno [Twardo] Stąpać Po Ziemi:
Porównanie być realistą, mieć racjonalne podejście do życia: Myślę, iż nie musisz się martwić o jej przyszłość. Ona tak mocno stąpa po ziemi, iż z pewnością poradzi sobie w życiu masz babo placek co znaczy.
Krzyżówka Mieć (Coś) Wypisane Na Czole [Na Twarzy]:
Dlaczego być osobą, którą łatwo rozszyfrować, nie umieć ukryć swoich cech czy emocji: Nie próbuj kłamać! Masz wypisane na czole, iż coś kręcisz masz babo placek krzyżówka.
Co to jest Mieć (Kogoś, Coś) Gdzieś (Pot.):
Jak lepiej nie przejmować się czymś albo kimś, lekceważyć coś albo kogoś: Mam gdzieś jego kapitał! Poradzę sobie sama masz babo placek co to jest.
Słownik Mieć Pod Sobą (Kogoś):
Kiedy być czyimś zwierzchnikiem, mieć podległych sobie pracowników: On ma odpowiedzialną pracę, ma pod sobą parę tys. pracowników masz babo placek słownik.
Czym jest Mieć Charakter W Nogach (Pot.):
Od czego zależy żartobliwie o kimś, kto woli uciec, niż narazić się na niebezpieczeństwo: Co się dziwisz, iż uciekł. Wszyscy wiedzą, iż ma charakter w nogach masz babo placek czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest masz babo placek znaczenie w Znaczenie zwrotu M .