KTOŚ POWIEDZIAŁ JESZCZE co to jest
Definicja (KTOŚ) NIE POWIEDZIAŁ (JESZCZE) OSTATNIEGO SŁOWA. Słownik ktoś da o sobie jeszcze znać.

Czy przydatne?

Definicja (ktoś) nie powiedział (jeszcze) ostatniego słowa

Co to jest (KTOŚ) NIE POWIEDZIAŁ (JESZCZE) OSTATNIEGO SŁOWA: ktoś da o sobie jeszcze znać, ujawni własne atuty, możliwości: Nie cieszcie się jeszcze, iż sąsiad przegrał mechanizm. On nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i pewnie niebawem znowu ruszy do ataku

Co znaczy Na Własne Oczy [Uszy]:
Porównanie osobiście: Wpadnij do niej kiedyś bez uprzedzenia, to przekonasz się na swoje oczy, jaka z niej gospodyni (ktoś) nie powiedział (jeszcze) ostatniego słowa co znaczy.
Krzyżówka Nakłaść (Komuś) Po Pysku [Po Mordzie I In.] (Pot.):
Dlaczego uderzyć kogoś parę razy w twarz: On jest strasznie porywczy. Dopiero co nakładł facetowi po pysku, ponieważ uznał, iż tamten spojrzał zbyt zuchwale na jego dziewczynę (ktoś) nie powiedział (jeszcze) ostatniego słowa krzyżówka.
Co to jest Na Święty Nigdy:
Jak lepiej w zbyt odległym terminie albo w ogóle: Ciągle obiecuje, iż odda mi tę książkę, lecz czuję, iż to zrobi na święty nigdy. Chyba już muszę się z nią pożegnać (ktoś) nie powiedział (jeszcze) ostatniego słowa co to jest.
Słownik Na Dobrą Sprawę:
Kiedy tak faktycznie, po rozważeniu wszystkich okoliczności: Myślę, iż lepiej będzie zostać w domu, niż jechać do Kowalskich. Na niezłą sprawę nic mnie tam nie ciągnie (ktoś) nie powiedział (jeszcze) ostatniego słowa słownik.
Czym jest Nie Mieć (Ani) Grosza [Centa] (Przy Duszy):
Od czego zależy być zupełnie bez pieniędzy: Kiedy przyjechał, aby poszukać szczęścia w stolicy, nie miał grosza przy duszy (ktoś) nie powiedział (jeszcze) ostatniego słowa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ktoś) nie powiedział znaczenie w Znaczenie zwrotu N .