KTOŚ ZIEMI co to jest
Definicja (KTOŚ, COŚ) NIE Z TEJ ZIEMI. Słownik ktoś albo coś niezwykłego, wzbudzającego zachwyt.

Czy przydatne?

Definicja (ktoś, coś) nie z tej ziemi

Co to jest (KTOŚ, COŚ) NIE Z TEJ ZIEMI: ktoś albo coś niezwykłego, wzbudzającego zachwyt albo zdumienie: Wczorajszy spektakl "światło i dźwięk" z muzyką Michela Jarre´a był nie z tej ziemi

Co to jest Na Jedno Kopyto (Pot.):
Porównanie tak samo, wg wzoru przyjętego poprzez innych: Mam już dość łażenia po sklepach, wszystkie sukienki uszyte są na jedno kopyto. Widzę, iż nie znajdę niczego odpowiedniego (ktoś, coś) nie z tej ziemi co to jest.
Definicja Na Los [Łut] Szczęścia:
Dlaczego licząc na szczęście, ryzykując, iż się coś uda: Weź się wreszcie do edukacji! Nie możesz liczyć tylko na los szczęścia (ktoś, coś) nie z tej ziemi definicja.
Co znaczy Najstarszy Zawód Świata:
Jak lepiej eufemistycznie: prostytucja: Od lat pojawiają się projekty, aby zalegalizować najstarszy zawód świata. Prostytucja to zwyczajnie świadczenie usług, których ktoś potrzebuje (ktoś, coś) nie z tej ziemi co znaczy.
Słownik Na Wariata (Pot.):
Kiedy niezorientowaną, licząc na szczęście: Postanowiłam na wariata zadzwonić do tej spółki i zaproponować własne usługi. 2. bez przygotowania, w największym pośpiechu: Jak tylko dowiedział się, iż na Helu (ktoś, coś) nie z tej ziemi słownik.
Znaczenie Nacisnąć [Poruszyć] Wszystkie Sprężyny:
Od czego zależy użyć wszystkich możliwych środków, aby załatwić jakąś sprawę: Mój znajomy nacisnął wszystkie sprężyny, tak aby załatwić synowi pracę, a i tak nic z tego nie wyszło i chłopak poszedł na zasiłek (ktoś, coś) nie z tej ziemi znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ktoś, coś) nie z tej ziemi znaczenie w Znaczenie zwrotu N .