PIORUNEM RAŻONY co to jest
Definicja JAK RAŻONY PIORUNEM. Słownik bardzo gwałtownie, nagle: Na wieść o zamachu na prezydenta.

Czy przydatne?

Definicja jak rażony piorunem

Co to jest JAK RAŻONY PIORUNEM: bardzo gwałtownie, nagle: Na wieść o zamachu na prezydenta szef jego osobistej ochrony stanął jak rażony piorunem

Co znaczy Jak W Dym:
Porównanie bez wahania, śmiało: Major Samsonowicz był wybitnym dowódcą, uwielbianym poprzez swoich żołnierzy, którzy szli za nim do boju jak w dym jak rażony piorunem co znaczy.
Krzyżówka Jesień Życia:
Dlaczego starość: Jesień życia niekoniecznie musi być smutna, naznaczona chorobami, bólem i cierpieniem. Znam sporo osób w podeszłym wieku, które umieją cieszyć się życiem do końca swoich dni jak rażony piorunem krzyżówka.
Co to jest Jak Malowanie [Malowany]:
Jak lepiej być bardzo ładnym, wyglądać ślicznie: Dziwna z nich para - on niski, tęgi i łysy, a ona śliczna jak malowanie jak rażony piorunem co to jest.
Słownik Jak Szalony [Pomylony, Wariat]:
Kiedy błyskawicznie, intensywnie, gwałtownie, bez opamiętania: Na wieść o krachu giełdowym, który pochłonął wszystkie jego oszczędności, Peter rozpoczął biegać jak szalony po domu z pistoletem w ręce jak rażony piorunem słownik.
Czym jest Jechać (Z Kimś) Na Jednym [Tym Samym] Wózku:
Od czego zależy być w podobnej, zazwyczaj niekorzystnej sytuacji, dzielić z kimś ten sam los: Podobne trudne doświadczenia życiowe bardzo ich do siebie zbliżyły - jechali nareszcie na jednym wózku jak rażony piorunem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest jak rażony piorunem znaczenie w Znaczenie zwrotu J .