HODOWAĆ ZŁOŚĆ [NIENAWIŚĆ co to jest
Definicja HODOWAĆ ZŁOŚĆ [NIENAWIŚĆ, UPRZEDZENIA I IN.]. Słownik podtrzymywać, a nawet rozpalać.

Czy przydatne?

Definicja hodować złość [nienawiść, uprzedzenia i in.]

Co to jest HODOWAĆ ZŁOŚĆ [NIENAWIŚĆ, UPRZEDZENIA I IN.]: podtrzymywać, a nawet rozpalać jakieś niekorzystne uczucia: Anna już dawno zapomniała o scysji z Agatą, lecz ona wciąż hodowała w sobie złość na skutek tej kłótni

Co znaczy Hodować Żmiję Na Własnej Piersi [Własnym Łonie]:
Porównanie okazywać życzliwość, opiekować się kimś, kto okazał się potem niewdzięcznikiem: Traktowała Gosię jak swoją córkę, a teraz okazało się, iż hodowała żmiję na własnej piersi hodować złość [nienawiść, uprzedzenia i in.] co znaczy.
Krzyżówka Hołdować Czemuś:
Dlaczego być zwolennikiem czegoś, na przykład mody, obyczajów: Zawsze hołdował dawnym obyczajom i nie tolerował poufałości nawet wobec rodziny hodować złość [nienawiść, uprzedzenia i in.] krzyżówka.
Co to jest Harować [Tyrać] Jak Wół [Osioł, Koń]:
Jak lepiej bardzo ciężko pracować: Poprzez ostatnie latał tyrał jak wół, tak aby zapewnić rodzinie godziwe warunki hodować złość [nienawiść, uprzedzenia i in.] co to jest.
Słownik Huczy (Komuś) W Głowie:
Kiedy na skutek hałasu: Po całym dniu spędzonym na hali produkcyjnej okropnie huczy mi w głowie. 2. ktoś odczuwa zamęt w głowie wywołany nadmiarem wrażeń: Jarkowi huczało w głowie od rewelacji, którymi hodować złość [nienawiść, uprzedzenia i in.] słownik.
Czym jest Huraganowe Brawa [Oklaski]:
Od czego zależy bardzo mocne oklaski: Gdy dobrzmiały ostatnie dźwięki piosenki, na widowni na sekundę zapadła cisza, po czym rozległy się huraganowe brawa hodować złość [nienawiść, uprzedzenia i in.] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest hodować złość [nienawiść znaczenie w Znaczenie zwrotu H .